İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

varmısın yokmusundan aradılar

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayırlısı olsun çıakrsanız soyleyın yılda 1 kez tv ızlıyoruz zaten sızıde ızleyelım :D

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
büyük bir para çıkarsa söz 2-3 kişiye sunucu alıcam 1 yıllık 1-2 kişiyede kodlatma tasarım herşey dahil bir site yaptırtcam :)

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adamlar farklı insan arıyor. Hamile biri gelirse kesin alırlar :) Sizi de izleriz televizyonda :)

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Adamlar farklı insan arıyor. Hamile biri gelirse kesin alırlar :) Sizi de izleriz televizyonda :)

hocam elemeye giden arkadaşlardan bilgi aldım pat diye almıyorlar ki 4 tane eleme süreci varmış hepsini geçmen gerekiyor o nedenle hamile olarak yarışamaz bebek doğunca giderse güzel olur ben bakarım çocuğuma :)

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam elemeye giden arkadaşlardan bilgi aldım pat diye almıyorlar ki 4 tane eleme süreci varmış hepsini geçmen gerekiyor o nedenle hamile olarak yarışamaz bebek doğunca giderse güzel olur ben bakarım çocuğuma :)
Evet bende Acun'un bir yazısını okumuştum. Başvururken hayatınızdaki ilginç bir an filan diyor ya orları sallayın diyor ne ilginçse o kişiyi çağırıyoruz. Sonra elemelerde de önce başka kişiler sizin aranızda hangisi daha ilginç diye bakıyorlar en son acun bakıyormuş o seçiyormuş..

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Evet bende Acun'un bir yazısını okumuştum. Başvururken hayatınızdaki ilginç bir an filan diyor ya orları sallayın diyor ne ilginçse o kişiyi çağırıyoruz. Sonra elemelerde de önce başka kişiler sizin aranızda hangisi daha ilginç diye bakıyorlar en son acun bakıyormuş o seçiyormuş..

evet 3. mu 4. mulakatta acun giriyormus zaten o soruyormus soruları

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
umarım iyi bi para kazanırsın cocuğunada iyi bi gelecek hazırlarsın o parayla..

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
eşim mülakata girmiş ve sanırım olumlu sonuç almış 2. mülakat için çağıracaklarmış bakalım kısmet bu arada çekimdeler bugün yarışma yok yarın yayınlancak kimin yarışığını ve kaçpara akldığını yazarım buraya :)

iyihost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inş. en azından 10 milyar (eski para ile) alırsınız :) doğacak çocuğunuzun şansına:)

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
valla hocam şöyle bi 50-60 bin ytl çıksada bi ev alsak kredi çekerim gerisini bankadan valla gözüm yükseklerde değil 50-60 çıksın gerşsini kredi çeker ev alırım kirada zor oluyor. kiracı olanlar bilir maaşın %60 ı ev sahibine gidiyor :(

iLgisiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
canım fırsatı tepmek olmaz! orda doktor vs..vs.. vardır merak etme.

Bence katılın. hatta gelir sizi orda destekleriz :)

MaRKeRs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çokilginç bir başlık :) tüm sayfaları teker teker gezerek cevapların hepsini okudum..

bence düşünmeden yarışmaya katıl sende eşinin yanında bulunursun

hem ne malum size 50-60 milyar çıkacağı ?

100-200 milyar diyelim öyle olsun :)

sana benden tavsiye yarışmaya katılırsanız karının pes etmesine izin verme

ya hep-ya hiç mantığı ile giden kazanır.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
hocam zaten büyük ihtimalle 2. 3. mülatkata çağırana kadar bebeğimiz dünyaya gelmıs olur rahatlıkla katılabilir tabi alırlarsa :)

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
dünkü yarışmada özlem diye bir kız yarışmış ve 50 YTL almış o programı yarın yayınlıyacaklar çarşamba günü çekimlerinde de üçüzler yarışmış onuda bugün vericeklermiş ama kaçpara aldığını bilmiyorum :) yarın izleyecekler boşuna izlemesin 50 ytl almış kızcağız :)

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YellowMoon hayırlısı olsun. Bu yarışmada zaten bir hamile iken aslında ilginçlik odur.. Ama kendinizde görmüşsünüzdür..
Buralar büyük tvler ve o tv binalarında doktor odası ve ambulans gibi cok fazla sayıda imkan var..

Bir ani dogum anında senin eşini hastaneye yetiştirme imkanından fazla aslında konuşursanız orada ayakta durmak yerine bu uzun sandalye temin ederler diye düşünüyorum..

ve dediğin gibi çok para yerine az para alıp teklifleri yeterli bulduğunuzca değerlerndirin. 50 ytl için yarışmayın.. iyi şanslar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi