İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Varmısın Yokmusundan mülakata çağırdılar

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
facebook u tarih yapıcam de, teknolojilerden bahset. özellikle web teknolojileri. onlar nasılsa anlamaz bir şey cümle kurmana bile gerek yok. bildiğin web terimlerini araya yerleştir gitsin. Tikin varmış gibi davran, konuşurken hareketli ol, kolun bacağın oynasın. Hiperaktif ol...Toplantı uzarsa ayağa kalk sandalyeye tutunup konuş vs.vs.
Kırık bu diye kesin alırlar :D

hahahaaa koptum ya gecenin bu saatinde allah seni nasıl biliyosa öyle yapsın :D:D

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
servis olayı şuı şekilde var sadece yarışmacıalr için seyirciler kendi başının çaresine bakıyor.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
vay bee...7-8 yıl önce bu tarz işleri yapıyordum. Yarışmacıları boşver seyircileri bile 3-4 yere minibüs yollayıp aldırıp tekrar bırakıyorduk birde ceplerine o zaman parasıyla 20 lira koyuyorduk. O günden beri durumlar baya kötü olmuş demek

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
vay bee...7-8 yıl önce bu tarz işleri yapıyordum. Yarışmacıları boşver seyircileri bile 3-4 yere minibüs yollayıp aldırıp tekrar bırakıyorduk birde ceplerine o zaman parasıyla 20 lira koyuyorduk. O günden beri durumlar baya kötü olmuş demek

Ondan dolayı olduğunu sanmıyorum. O prgoramı izlemeye gitmek isteyen sayısı vardır. Ama gel gelelim kadın programlarına, galiba onlarda aynı yöntem hala devam ediyor... :D

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Mülakatta kendinden bahset dedi ortalama 6-7 cümle söyledim , kendimi yarışmayı seyrettirilmek için çağrılmış gibi hissettim. 7 de başladı gece 11 gibi bitti program, katılacaklar kendini ona göre ayarlasın

Herkese üstünde sayı yazan kağıtlar dağıtılıyordu yanımdaki adama da ben vermiştim yarışmacılardan birine bir sayı söylettiler, adama 10000 tane No Suga markalı sakız verdiler :D ama Allahtan bana çıkmadı çünkü stüdyonun ortasında başından aşşa döktüler adamın :D

Yarışan kız da -adı büşra- 2-3 gün önce katılmış programa dünyanın parasını alarak bitirdi yarışmayı ama ben böyle güzellik görmedim her yönden şanslı kız :)

Diyeceklerim bu kadar :)

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Sürpriz olsun :)
Önce ..,000 di sonra ...,000 e çıktı teklif, kutusundan çıkan sayıyı hele hiç söylemiyim

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
kesin sana da tembihlemişlerdir bizim hanımada demişlerdi sakın söylemiyeceksin dışardakilere kim yarıştı ne kazandı diye :) bende inadına bütün herkse yaydım :D

Berk Uçar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
2.ciye çağırıcaklarmı? televizyonda görürüz snei artık yanındaki amcadan anırız sakız dökülen. kızda deli gibi 500.000 ytl yi kaçarmış. tahminimce 350.000 ytl almıştır.

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
2 tane 500.000 ini ilk 3 kutuda buldu :) son 4'te 40.000 teklif geldi, kabul etmedi 200.000 ile 40.000 le son iki ye kaldı 91.000 i çok düşündü derken hamdi bidaha aradı 101.000 oldu teklif kabul etti

Yarışmada en çok güldüğüm şeyde şu oldu
40.000 tekfil geldiğinde kız tek tek fikir alıyordu yarışmacılardan, sıra sıranın başındaki erkek yarışmacıya gelince
"Bence kabul et küçük deliklerini kapatırsın" demişti sonradan farkına varıp düzeltme yaptı (Borçlarını ödersin demek istemişti) ama stüdyo koptu :D bakalım yayınlayacaklarmı keseceklermi

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
ah ah bende gidiyom yarışmaya
ama bana 1 ytl filan verirler bombalarım orayı

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
******************** :)

Yarışmada en çok güldüğüm şeyde şu oldu
40.000 tekfil geldiğinde kız tek tek fikir alıyordu yarışmacılardan, sıra sıranın başındaki erkek yarışmacıya gelince
"Bence kabul et küçük deliklerini kapatırsın" demişti sonradan farkına varıp düzeltme yaptı (Borçlarını ödersin demek istemişti) ama stüdyo koptu :D bakalım yayınlayacaklarmı keseceklermi

Anneme anlattım, akşam babama çaktırmadan tahminleri yapacak :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
bugünmü yayınlancak annemlerle filan legalparasına giriyim baride işe yarasın :D para alalım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5