İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vay vay kaave.com !

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Acayıp tiskindim kaave.com'dan!

Hikaye şöyle:
Dün üye oldum kaave.com'a. Kredi Kartı benim olduğu için ve doğal olarak kayıt esnasında verdiğim ad soyad bilgileri birbirine 100% tutar bu olayla paypalda verfication bile alınıyor.

Herneyse üye oldum, oyuna girdim oynamaya başladım. Biraz öncede oynuyordum birden 'Özel Muhabbet isteği' geldi, gariplendim ve kabul ettim. Bana yazan destek hattından biriydi. Benim yazdığım telefon doğru çıkmamış yeni üyelerle telefon görüşmesi yaptıkları için (BU NEYİ İSPAT EDECEKSE?) telefon numaramı istedi. bende 'ltf 5 dakika bekleyin oyundayım adamla seri oynuyorum..' yazdıktan 1 dakika sonra Masam iptal olmuş ve benim yerime Bilgisayar (auto system) çekip atıyor!!!! SON DERECE SİNİRLENDİM ve PARA Gitti, kaave.com işçisine tekrar geri döndüm ama BİR CEVAP ALAMADIM. bu ne küstahlık? Müşterinize böyle mi davranırsınız? Türklerin işlettiği maalesef belli oluyor heryerde aynı... bıktım.
yabancı vegaslarada üye oldum böyle bir durumla yakından uzaktan ilgim olmadı, şaşırdım ve gıcık olası bir durum. bakalım n'olacak, oynayasım son derece sıfırlandı.. :mad: :mad:

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw niye 5 dk bekle demişsin, demek adam kıllanmış.

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
astraler' Alıntı:
kibarca lütfen dedim bekle.

hem okeyde 40 saniye oynama süren var, ben adamla nasıl konuşayım ve okeyimi oynayayım. Biraz mantıklı düşündüm beklermisin dedim, nebilim adama çatcaz diye.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaave yi türkler işletmiyor , yabancı kaave nin sahipleri sadece calısanlar türk...

R

REdBuLL

Misafir
astraler' Alıntı:
isterse 1 saat bekle der.
sonuçta oray para vermiş ve oyun oynuyor.
mail atsınlar adamı oyunda neden rahatsız ediyorlarki?
2dk lık zevk için zaten para ödemiş birde o gelmiş sohbet istiyor.
her türlü haklı wasger

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
antiparantez olsun
adamlar lycos.com da reklam yayınlatıyorlar :eek: :rolleyes:

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her yeni üyelik, kredi kartı sahibini korumak amacıyla sadece bir kez aranmaktadır. Telefonlarınızdan size ulaşamadığımız için, girişiniz geçici olarak engellenmiştir. Size ulaşabileceğimiz bir telefonu [email protected]'a gönderirseniz seviniriz.

Üyeliğiniz : 02/02/2222 12:42 tarihine kadar kapatılmıştır.

-------
vay slkfjweofıjwofjwl cinsleri
bunlara para yatırdığıma çok kızgınım
-------

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
abi bankaya git.. kizgin bir bicimde..haberim falan yok de adamlar parayi hesabimdan cekmisler bu alisverisi yapmadim fln de..1-2 dilekce yazarsin ertesi gün para hesabindan cekilmez bu kadar kolay :) altar yapmisti bunu

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
crawler' Alıntı:
telefon numaranı at [email protected] a dedikleri gibi ve bence acıkla mailde durumu. Paranı geri iste.
login olmaya çalışmasam hiç haberim olmayacaktı! Email bile yazmamışlar. Mecburen telefon numarayı verecez, merak ediyorum açıp ne soracaklar :p yuh be böyle bişey görmedim.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
iyi günler kaavee.com dan arıyoruz. .... beylemi görüşüyoruz. ... bey kaave.com a üyeliğiniz varmı. ödeme yapmışmıydınız. onaylıyormusunuz. teşekkürler iyi günler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5