İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vAzgecmehosting.com

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VazgectimSenden' Alıntı:
sevgili keyfinebak;

Yazılarından ne konuştuğun belli değil anlaşılıyor..

:) bu söze gülünür be can değirmenci...

en güzel tarafıda çalıştığım host firması www.medyabim.com ... vazgecme ile bi alakam olsa yandaşı ortağı vesairesi olsam medyabim ile ne diye çalışayım... saçmalamaktan başka bir şey yapmazmısın sen... sen oraya kazım karabekir yaz en güzeli. bülent beyinlede işim olucak ama şimdi değil zamanı geldimi çokta güzel işim olucak... sen yazdığını bir kez daha oku ondan sonra benim yazılarımdan anlamsızlık çıkart... milletin harçlık çıkarmasıda senin zoruna gitmesin... hiç değilse o öğrenciler üyelerine ağlayarak üyelerinden para toplayarak bir şeyler yapmıyorlar... belki düşük kalite hizmet sunuyor olabilirler ama sonuçta onun karşılığında helaliylen bir şeyler kazanmaya çalışıyorlar... tabi bir kaç dürzü karşılarına çıkmadığı müddetçe... neyse sonuçta öğrenciye destek olmak hem sevaptır hemde güzel olgun bir davranıştır bunu o dilençi zihniyetli beynine sokarsan iyi olur... hadi şimdi kal sağlıcakla dahada bu konuyu irdelemeye gerek yok...

bu arada zaten iyi kazanan birisiyim, zevk için takılıyorum hatta inat için site bile yapıyorum bunu anlamış öğrenmiş olman lazım can değirmenci...

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazdıklarını okuyorum elle tutulur hiçbirşey yok.. Konuyu açan haklısın demiş sen hala kalkıp boş boş konuşuyorsun.. Hayır cemiyeti değil bu işler hosting firması olduğunun idda edilmesi.. ortada yalan var ve arka çıkıyorsun.. O zaman başlık ben şirketim diye değil ben öğrenciyim yardıma ihtiyacım var diye açılsın.. Kuyruk acın var bizden belli.. Sanırım siteden banlanmanın verdiği acı.. Ama elmalarla armutları birbirine karıştırma. O konular ayrıdır burda konuşulan konular ayrıdır..

Konuyu uzatmanın gerçekten anlamı yok.. Konuyu açanında itirafından sonra burdan da 3 - 5 kişiyi dolandırırım fikriniz kaybolmuştur umarım.. Ha yine bu tür bir dolandırıcılık işleri ile çıkarsanız burda ben yine ipliğinizi pazara çıakrtırım..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VazgectimSenden' Alıntı:
Yazdıklarını okuyorum elle tutulur hiçbirşey yok.. Konuyu açan haklısın demiş sen hala kalkıp boş boş konuşuyorsun.. Hayır cemiyeti değil bu işler hosting firması olduğunun idda edilmesi.. ortada yalan var ve arka çıkıyorsun.. O zaman başlık ben şirketim diye değil ben öğrenciyim yardıma ihtiyacım var diye açılsın.. Kuyruk acın var bizden belli.. Sanırım siteden banlanmanın verdiği acı.. Ama elmalarla armutları birbirine karıştırma. O konular ayrıdır burda konuşulan konular ayrıdır..

Konuyu uzatmanın gerçekten anlamı yok.. Konuyu açanında itirafından sonra burdan da 3 - 5 kişiyi dolandırırım fikriniz kaybolmuştur umarım.. Ha yine bu tür bir dolandırıcılık işleri ile çıkarsanız burda ben yine ipliğinizi pazara çıakrtırım..

dolandırmak mı... valla can o konu bana değil sana yakışır... benim ticari bir amacım yok olsaydı zaten burda elimden geldiğince yaparım... benim vazgecme ile bi alakam olmadığını sölememe rağmen sen hala bizim beraberliğimizi savunuyorsun... kuyruk acım varmı yokmu orasını karşılaştığımızda görüşürüz... ayrı mesele diip kenara koymasını biliyorsan yaptığın dilençilikleri dolandırıcılıklarıda anlatta tamamen konuyu kenara koyalım... 3-5 kişi dolandırırım zihniyeti olmadığını bir şeyler öğrenme ve yardımm amaçlı takıldığımı buraya gönderdiğim 200 mesajı inceleyerek görebilirsin... zevkine takılırım keyfime bakarım... sen sen ol önce kendi ipliklerini pazara sun ondan sonra millete laf söle... söyler talkımı kendi yutar salkımı :)

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 yıldır karşılaşacağız bi denk gelmedi :) Bi deyim vardır bilirsin..

Madem çıkarın yok bu konuda neyi savunuyorsun konuyu açan haksızlığını kabul etmişken? Nasıl para kazandığın belli bu ve bu tür işlerden..

Domainim kaç senesinde açılmış bir bak.. Kaç yıldır internetteyim bir gez dolaş. Ve forumları dolaş hakkımda tek bir kötü yazı var mı dolandırıcılık yazısı varmı? Olsaydı emin ol burda çıkardı.. Burdan kaç kişiden sayısız reklam aldık hepsinde de teşekkürle noktaladık işimizi.. Bi kaç tanede hosting hesabı açtığım kişi var ki kaç yıldır açık hesapları onlarda aynı şekilde.. Daha piyasaya çıktığınız kaç ay oldu öğrenci halinizle hosting şirketimiz var diye atlıyorsunuz?

Burdan bi kaç insanın canını yakıp üç beş kuruşuna el koyamadınız ya.. İşte beni mutlu eden kısım o gerisinin önemi yok..

http://www.vazgecmehosting.com/

http://www.vazgecmehosting.com/index-2.html

Yukarıdaki linkin rezalet dışında başka ismi yok..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
harbi gülünçsün can... gene diyorum bak benim hosting mosting işim olmaz bunu kafana sok... işim olsa ben gidip başka bir hosta para ödeyip sitemi neden orda barındırayım... harbi buna bizim buralarda armutluk deniyor...

karşılaşmak konusuna gelincede bursa'ya çok defa geldin ama ne hikmetse bir türlü diyemedin ben şurdayım diye... merak etme ben o taraflara geldiğimde direk yanına uğrarım görüşürüz bi çayını içeriz...

Nasıl para kazandığın belli bu ve bu tür işlerden..

demişsin ya ilginç geldi nasıl para kazanıyormuşum bi söylede bende öğreneyim... ben üyelerimden konu açarak dilenmiyorum, ben mesela reklam işinede girmiyorum, benim hostingimde yok ee can değirmenci para kazanıyormuymuşum... ama sen konu açarak üyelerinden dilenebiliyorsun, hosting açıp iş çevire biliyorsun... Allah daha çok versin diyeyim ama hosting işinde versin... diğer kısımda dikkat et zabıta dilençilere pek rahat vermiyor...

neyse bu konu kitlensin artık madem öğrenci arkadaşın senin değiminde ipliğini piyasaya çıkartmışsın benim deyimimde haksızlığa uğratmışsın olayda bitmiştir... hade bakalım bundan sonrasına yazmayalım boşver... benim piyasaya çıkarılcak ipliğim olmadığından olay sana patlar... he bide unutmadan söliyeyim burda çok efendi gözükebilirsin her zaman böyle ol yanardöner insanlar pek uzun yaşamaz...

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu iddan ne başlıkla alakalı yazdığın ne? Onu anlayamadım ben konu ile alakalı tek kelime etmiyorsun? vazgecme hosting yılların firması dürüst çalışıyor mu diyorsun? neyi ispatlamaya çalışıyorsun?

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burası bir forum. Senin gibi düzeysiz konuşma alanı değil. Başlık açılır konu ile alakalı konular konuşulur.. Haksızlığa tahamül edemiyorum dedin daldın konuya.. Konuyu açan kabul etti herşeyi sen hala ısrarla saçmalıyorsun..

Ne diye yazıyorsun amacını söyle işte onu soruyorum? Bu 4 4 lük firma insanlara üstün hizmet mi veriyor? Böyle düşünüyorsan konuyu açan kabul etti gerçekleri.. Ha aksini düşünüyorsan yok bu firma değil öğrenci harçlık için yaptı diyorsan daha ne konuşuyorsun?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VazgectimSenden' Alıntı:
burası bir forum. Senin gibi düzeysiz konuşma alanı değil. Başlık açılır konu ile alakalı konular konuşulur.. Haksızlığa tahamül edemiyorum dedin daldın konuya.. Konuyu açan kabul etti herşeyi sen hala ısrarla saçmalıyorsun..

Ne diye yazıyorsun amacını söyle işte onu soruyorum? Bu 4 4 lük firma insanlara üstün hizmet mi veriyor? Böyle düşünüyorsan konuyu açan kabul etti gerçekleri.. Ha aksini düşünüyorsan yok bu firma değil öğrenci harçlık için yaptı diyorsan daha ne konuşuyorsun?

sadece o kişiye laf söliyenin kendi çıkarlarını düşünerek milleti kandırmaya çalıştığını yazdım (ortağın bülent turan müşteri kılığında yağlamalı hosting yazısı) buda senin zoruna gitti... delikanlı gibi bülent benim ortağım desen bu kadar uzamazdı... kaldı ki dilençilik konusunda hemfikiriz sanırım sesin bile çıkmadı... o yüzden daha fazla irdelemiyelim... harçlığını çıkaramamış öğrencinin konusunuda daha fazla meşgul etmiyelim hadi kal sağlıcakla...

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bundan sonra ne yazarsan yaz okumayacağım bile..

Son sözüm şudur ki;

Kimi hangi amaçlarla koruduğun kolladığın belli.. Bülent Bey in aynı sunucuda hesabı var yani kendi de aynı hizmeti kullanıyor ki bi hayli domain yazabilirim buaya memnun olan ki zaten memnun olmayan herkes gelir buraya yazar.

Benim kendimi savunmaya ihtiyacım yok çok şükür yıllardır varolmamız en büyük kanıtımız. Bir ay önce netle tanışan bir insanla ve ne dediğini bilmez bir insanla konuşmaya devam edemeyeceğim..

Ta ki tekrar insanları dolandırmaya kalmadığınız ana kadar..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir ay önce mi :) neyse can bu konuyu burda değil daha sonra yüz yüze görüşürüz...

dolandırma konusundada ısrar etme terbiyemi bozmak istemiyorum... armutluğun lüzumu yok deniyor değil mi... 3$ işlerle adam dolandırmaya girmem ben kaldı ki ihtiyaç duysam bunun çok farklı yöntemleri var... pisliklerini yazıyorum diye ağrına gitmesin... benimde buraya yazdıracağım nice insanlar varda mevzu yasakpara o değil... sen önce dürüst iş yap ortağınla müşterini ayır ondan sonra kalk bana tantana et... mevzum bilmem kimi korumak değil mevzum senin pisliklerini insanlara sunmak... onunda vakti zamanı gelir hayırlısıyla arşivim baya bi geniş...

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VazgectimSenden' Alıntı:
sevgili keyfinebak;
İkiniz burda milleti dolandırırız üç beş koparırız diye geldiniz buraya bende ipliğinizi pazara çıkardım... Hemde konuyu açan kişi kendi kabul etti haksızlığını..

İnsanları dolandırarak harama el sürerek hiçbir yere varamazsınız..

Hosting şirketi olduğunu idda eden öğrenci kardeşlerim.. Lütfen harçlıklarınızı bu yola değil başka bir yolla çıkartın.. Çamur at izi kalsın taktiğinide kimseye uygulamayın.. Böle dolandırıcılık faaliyetleriniz ile değil insanlar başarılıarınız ve dürüstlüğünüz ile bahsetsin sizden..
muhahaha
1)Keyfinebak ile Alakam yok Hosting bakımından Sadece Kişisel Durumlarımda bana yardım eden öz abim gb sevdigim biri
2)Milleti dolandırsam şimdi 15 tana müşderi nasıl barınacakdı ona şaıyom :)
3) harclık diyonda ben senin 1 ayda aldıgın parayı günde alıyom buna emin ol
4)Sana evet haklısın dedigim Konuda Hosting işi yerine ders calışma yolu idi Konuyu sapdırma
5)Sen Yoluna ben Yoluma Can İleride Kim Adam Olarak Sayılacak Görecez ()

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi