İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vB Forum Alınacaktır

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Merhaba

En az 6 ay önce açılmış, vBulletin script kullanan, hiti minimum 3K olan Genel Forum sitesi / siteleri alınacaktır.

%100 Legal olmalıdır, Ads banı olmamalıdır. (Ads ban olursa yinede alırım ama fiyat düşer)

Ödeme nakit iş bankası havale yapılır.

[email protected]

Tşk.

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Arkadaşlar konu günceldir...

Satılık vB Forumlarınız değerinde alınır. Lütfen satmak isteyenler iletişime geçsinler.

Teşekkür ederim.

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben satıyorum ama %100 legal degıl %60 legal (absürt marez var)

tcmcem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba,

hit cok fazla degil 4 ay once acıldı. cok seo sitesiyle anlasıp bir cok siteye submitlendi.

vbulletin lisansıda dahil olara www.forumhex.com u owned lisansla birlikte 200usd ye satabilirim. post attırıldı bir cok..

iletisim msni: [email protected]

sadece paypalla odeme alabilirim

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
150-200 $ kazançlı siteyi 1200 ytl satan olursa ben alacam ;) ben bukadar geliştirebildim, ilerisi alan kişide

60-70$ geliri olan siteye 1200 YTL pek etik değil fakat siteye de göz atmak lazım yinede. ; diye yazmıştım...

Site adresini hala PM atmadın, bekliyorum.

tcmcem, siteniz uygun değil malesef; teşekkür ederim.

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site adını vs pm attım,
adsense gelirinden ziyade ben harcadığım masrafları ve hiti ön planda tuttum birde lisans tabi.

Konular: 18.476

konu sayısına göre site bu hite ulaşmış, 100.000 konusu olupta 2k forum kaynıyor piyasada,

Linko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.frmspor.net

AdSense bağlatmadım geliri hakkında bilgim yok,domain ve host çok yeni site 1 Aylık .

Alacak olursan lisansı yok fiyatı ise 30 YTL birde 80 LiraYa Lisans alırsın tam oLur :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi