İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vb serveri kitliyor

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vb 3.0.3 kullanıyorum. server kitleniyo reset atıyor. yavashlıyor. yanıt almıyor.

tamam vb kasarda bu kadar kasarmı ?

A

altar

Misafir
ya ne alakası var, kasar ne demek, niye kassın ki? öyle saçma şey olur mu.

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden oluyor peki
gidiyo server koskoca server de sadece bir vb kurulu birde
file hosting olarak kullanıyorum

A

altar

Misafir
serverda sorun vardır dostum, yoksa biz neler kuruyoruz server'a bişey olmuyor.

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
serverden kaynaklandıgını zannetmiyorum başka bir neden olabilirmi ?

bu arada serveri nasıl test edebilirim kaynaklanıyor ise ?

A

altar

Misafir
Ya tek bir ihtimal var, o da serverda sorun olduğu çünkü bu forumda vb, olsa bunda da olur diğerlerinde de olur, test imkanı olduğunu sanmıyorum. Ayrıca bu kadar zorlayacak birşey değil ki v.b

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
altar birşey daha var bu 2. sunucu
diger sunucuda da aynı sorunu yaşıyordum bazen

A

altar

Misafir
hmm anladım, dostum o zaman kullandığın scripti değiştir, sanırım legal versiyonunu kullanmıyorsun, etrafta dağıtılan çok yer var, onlara bi bak bence, sonuçta bilgilerin duracak, dediğine bakarsak o script kaynaklı gibi. içine bi baksana script'i kıranların sitesine bağlanmayı filan deniyormu, hoş bu uzun iş sen scripti değiştir gitsin :p

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5. denedegim script dersem .
vb 3.0.7. kullandım, 3.0.4 kullandım vede bunu. baska baska yerlerden
hep aynı. ya çözüm bulamıyorum çok kötü

A

altar

Misafir
dostum valla bişey diyemiyorum, ne server ne script. Sen bence bi hamama git :D

A

altar

Misafir
kızma hemen rahatla diye şaka yaptım ama valla o nasıl sorun anlamadım, belki de üyen çoktur yada aralarından biri seninle uğraşıyordur, en son ihtimal bu, başkada birşey gelmiyor aklıma :(

C

c4®

Misafir
3.5.0 ajax 'ı beqle ;) serverı kitlicek kadar çok kastığını sanmıyorum ; zamanında 10 üyeyi rahat kaldırmıştı ; yeni sürümle birlikte vbulletin uçacak artık :D

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
serveri kilitleme sansi anca soyle olur. eger foruma saldırı olursa once site yavaslar belirli bi sure sonra server saldırıyı kaldıramaz we kendini resetler. belki de seninki resetlenmek yerine kendini kilitliyor olabilir... aslinda en iyi yontem ayarlardan webmaster kısmına kendi emailini yazman bi problem oldugu zaman sana hemen bi bilgi maili geliyor(saldirilarda ise ortalama 500 mail geliyor )

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
usekes' Alıntı:
serveri kilitleme sansi anca soyle olur. eger foruma saldırı olursa once site yavaslar belirli bi sure sonra server saldırıyı kaldıramaz we kendini resetler. belki de seninki resetlenmek yerine kendini kilitliyor olabilir... aslinda en iyi yontem ayarlardan webmaster kısmına kendi emailini yazman bi problem oldugu zaman sana hemen bi bilgi maili geliyor(saldirilarda ise ortalama 500 mail geliyor )
aynen geliyor yuzlerce mail

+ kendini resetliyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5