İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vb Sitem heklendi

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar vb kullananan bir sitem heklendi index yemiş durumdayım nereden geliyor falan hiç bir fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim,

oyunoloji.com/forum

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu o şekilde yaptığım taktirde sonsuz döngüye giriyor site.

Bütün dosyaları silip vbnin bir üst sürümünü atmıştım yinede aynı index sayfası geliyordu db ile alakalı bir işlem olabilri mi?

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Sonsuz döngü mü?
Admin panelinden bakın belkide forumhome değiştirilmiştir.
Ancak orjinal index'i atınca düzelir çünkü bir hek olayı değil sadece index atılmış.

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bütün dosyaları silip temiz vb dosyalarını atmıştım, dbye bağlandığım anda forum.php de bu index çıkıyordu.

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
admin panele girip forumhome templatesini başka bir vb siteden bulup değiştirin.

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet forumhomedaymış arkadaşlar buldum, şimdi bütün dosyaları temizleyip vbyi tekrar kuracağım. Bir sorun olursa yazarım, ilginiz için teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5