İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vbseo 3.6.0 RC 2 Bu Sorun Nedir ?

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Selamlar Sayın Arkadaşlarım Bu Sorunu 3 , 5 Ay Evvel Yaşadım Bir Takım Sorunlar Ve Vbseo' nun 3.6.0 RC 2 Sürümünde Bende Bu Sebeple Eski Sürümüme Devam Ettim Kısaca Sorun Nedir

Örneğin Katogori Açtım Ve Daha Sonrada vbseo İsminde Alt Katogori Ekledim. Ancak Bunu Yapınca Yani, > vbseo İsminde Alt Katogori Açınca Forum'a Değilde,
Ftp Adresindeki Vbseo Dosyalarına Giriyor Normalde Şuanda Başka Sorun Yok Hem, Bilmeyen Kardeşlerimizde Sebeplenir İçinizden Bilen Arkadaşlarımız Varsa Bir Öneri Ve Yardım Bekliyorum Resimleride Upload Ettim Buyrun Şimiden Teşekkürlerimi Arz Ederim.

Örnek Site Adresi : www.pvpserverler.net >> vbseo Katogorisine Tıklayınız Sorun İçin.

Demo 1

vbseo1.jpg

Demo 2

vbseo2.jpg

mosmankoc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tesadüfen googlede gezerken bunu buldum ve kimseninde yanıt vermediğini gördüm.
Zaten bu şekilde olması gayet normal. Ftp de sizin bu isimde bir dosyanız var o nedenle aynı isimde konu ismide oluştursanız tabiki direk ftp ye gider.
Geçenlerde birindede aynı sorun var diye yardım istemişti. Aslında sorun sizin o isimdeki konu açmanız. Konu başlığını deüiştirin lütfen.
Gerçisorun çözülmüştürde. Aynı sorunla karşılaşanların bilgisi olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5