İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vbseo kurdum şifreyi kabul etmiyor

bjkkenan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar vbulletin siteme vbseo 3.6 kurmaya çalışıyorum.bütün upload dosyalarını gerekli yerlere gönderiyorum.en sonunda vbseo'nun şifresini oluşturacaksın diyor. o ekrana geldiğimde her türlü şifreyi yazmama rağmen kabul etmiyor.bir türlü bu ekranı geçemiyorum yardımcı olurmusunuz.vbulletin 3.8.7 kullanıyorum.

oJquu.jpg

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
arkadaşlar vbulletin siteme vbseo 3.6 kurmaya çalışıyorum.bütün upload dosyalarını gerekli yerlere gönderiyorum.en sonunda vbseo'nun şifresini oluşturacaksın diyor. o ekrana geldiğimde her türlü şifreyi yazmama rağmen kabul etmiyor.bir türlü bu ekranı geçemiyorum yardımcı olurmusunuz.vbulletin 3.8.7 kullanıyorum.

oJquu.jpg

pas..

oraya şifreni yaz

conf..

oraya sorunu yaz veya bir cevap gibi bişeydi sanırım mesela annenin en iyi yaptığı yemek "mantı"

bjkkenan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vbseo/resources/xml/config.xml dosyasının chmod değerini 644 yapıp ondan sonra şifreyi giriyoruz arkadaşlar bilmeyenler için teşekkürler ilginiz için.

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
vBSEO Kontrol Panel şifrenizi unutursanız yapmanız gereken olay çok basit. Ftp ile sitenize bağlanarak includes klasörü altında yer alan config_vbseo.php dosyasını bilgisayarınıza download edin. Daha sonra tercih edeceğiniz bir düzenleyici programı kullanarak config_vbseo.php dosyasını düzenleyin ve aşağıdaki satırları aratın.
Kod:
/ ****** CONFIG PANEL PASSWORD ******
    define('VBSEO_ADMIN_PASSWORD',          ' sifreni buraya yaz ');

Dosyayı kaydedin ve ftp ile includes klasörüne upload ediniz. Daha sonra browserınız aracılığı ile vBSEO Kontrol Panelinizi ziyaret ederek kendinize yeni bir şifre belirleyiniz.

Şifrelerinizi her zaman güvenlikli olması için uzun ve rakam , harf karışımı şeklinde oluşturmanızı tavsiye ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5