İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vbulletin 3.6.5. iki tane sorunum var

zoqa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar, şöyle bi sorunum var, acılan bir konuda ilk sayfa dısındaki sayfalar goruntulenemiyor diğer sayfaları acmak istediğimde hep ilk sayfada kalıyorum, ve uye profilini goruntulemek istediğimizde admine de dahil cıkan uyarı:
PHP:
Bu Üye kayıtlı Üyemiz değildir. Bu sebebten dolayı Üyeye ait Profil gösterilemiyor.
son yaptıgım degişiklik tema, temayı yeniden yuklemeden, silmeden, bu sorunu nasıl giderebilirim. baya eklenti entegre ettim emegimin bosa gitmesini istemiyorum..

yardım edebilecek yada bi fikri olan varsa lutfen görüşünü belirtsin.

zoqa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tek soylemeniz gereken suradan sunu sil yada su sablanu degiştir.. bu kadar zor olmamalı arkadaslar...

yardım bekliyorum hala...

Onurss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1.vBH -Search Bots eklentisini kullanıyorsanız onu silin.

2.Seo kullanıyormusunuz ? (Kullanıyorsanız hangisi ?) , Linki kopyalayabilirmisiniz ?

zoqa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cok tesekkur ederim onur sorun giderildi sadece arama botunu sildim duzeldi hersey...

+rep verebiliyosam vericem..

gercekten cok saol cok yardımcı oldun...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5