İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[Vbulletin 3.8.x] Ücretli Blogforum Teması (Yepyeni 3.8.x Dizaynı)

Hunper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belki kullanmak isteyenler olabilir diye bir blog teması tasarladım. Bir süre önce bitirdiğim tasarımı bugün lisanslı bir şekilde satışa çıkarmaya karar verdim. Tema, vBulletin temaları gibi açık kaynak kodludur. Yani düzenlemelere müsaittir. Ayrıca kurulum ve temayla ilgili tüm ayarlamalar tarafımca yapılacaktır. Özel ufak tefek düzenleme istekleriniz olursa bunlarda aşağıdaki fiyata dahil bir şekilde yapılacaktır. Renk değişimi isteyenlere fiyata dahil olarak renk değişimi yapabilirim. Tema yalnızca tek domainde kullanılabilecek şekilde sınırlı sayıda satılacaktır. Kaç adet satıldığı konuda sürekli güncellenecektir. Başka sorunuz olursa özel mesaj atabilirsiniz. Yakında bir film temasıda yapıp satışa çıkarmayı planlıyorum.

Tema Ücreti: 175 TL
Şuana Kadar Satılan: 2 adet

Ana Sayfa Görüntüsü: Ana Sayfa
Tema Videosu: Video
İletişim ve Ödeme: İletişim ve ödeme bilgileri
R10 Satış konusu: Tıkla

Temanın Özellikleri

Konular ana sayfada resimli bir şekilde listelenmektedir. Hem son açılan konular hemde son yorum yazılan konular listelenmektedir. 20 adet listelenecek şekilde ayarlanmıştır.

2. sayfaya geçildiğinde ayrı bir sayfada tüm konular listelenmekte(sizin istediğiniz adette konular), jquery olarak sayfalama yapılmıştır.

Forumlara girdiğinizde konular resimli şekilde listelenmektedir.

Konu resimleri konuyu açtıktan sonra üst kısımda beliren resim upload bölümünden yapılmaktadır. Resmini değiştirmek istediğiniz zaman yalnızca yeni resmi seçip yüklemeniz yeterlidir.

Konu resimlerini yükleme kısmı yalnızca yöneticilere görüntülenecek biçimde ayarlanmıştır.

Header ve navbar tamamen değiştirilmiştir.

Bildirim sistemi eklenmiştir. Özel mesaj, beğeni(eklenti kurulmalı), alıntı(eklenti kurulmalı) gibi işlemlerde bildirim gelmekte ve kırmızı olarak renk almaktadır.

Ana sayfa sağ tarafta gördüğünüz menü forumlardır. Yönetici panelinden bir forum açıp ona alt forum eklerseniz, menüdeki gibi üst forum mavi renkde alt forum arka planı saydam bir renkte listelenecektir. Alt forumu olmayan forumlar mavi renkde listelenmektedir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5