İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vbulletin 4.0.3 versiyonuna geçelim mi?

T

trgy

Misafir
Arkadaşlar versiyon değişikliği yapalım mı fikirlerinizi bekliyorum. Oldukça güzel temalar var 4.0.3'te ve 3.8.x teki eklentiler de uyumlu hale getirildi.Sizlerin de fikirlerinizi bekliyorum.

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
bence geçme.

henüz çok karışık. 3 8 in sadeliği yok, eklentiler oturmadı, yükseltmesi de dert:)

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
vbulletin konusunda her zaman destek aldiğim tr'de iyi ün yapmış insanlar bile çok karışık olduğunu ve geçmemizi tavsiye etmemiştiler.Bu tavsiye üzerine bende geçilmesini istemiyorum:) Ama bunun bizlere sunulması görüş alınmasi da çok güzel bence.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Bence biraz daha bekleyelim.Sağda solda okuduğuma göre daha tam oturtulamadı.Gerçi sen uyumlu demişsin .

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
3.7.x & 3.8.x sadeliği yok. Birazda göz aşinalığından olsa gerek. 3.6.x ve önceki sürümlerinden beri vBulletinin şuanki haline alışmışız bizler. 4.x.x sürümleri biraz farklı geliyor bana. :)

Ve ayrıca karışık olduğunu bende duydum. Beklesek daha iyi olur gibi.

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ben 4.x.x'i hiç sevmedim. Şahsi fikrim geçilmemesi yönünde.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
vBulletin 4.0.x coderları çok bocaladı. Bakmayın siz öyle olduğuna bir çok eklenti hala tam enjekte edilemedi. vBulletin 4 tamamen IPB çakması ayrıca ve 4'e geçen bütün sitelerin sonu geliyor. Tavsiyem "4'e geçmeyiniz." olacaktır. vBulletin.com pişman oldu zaten çıkardığına 4'ü. Kier gittikten sonra vBulletin yerinde saymaya başladı.

vBulletin.org'da "abi şu eklentiyi 4'e çevirir misin?" diye kaç yüz tane ö.m. aldığımı bilirim. + yabancılar dahil buna. Mevcut eklentiler çevirildi sadece.

poGo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Benim fikrim de 4.x`e uzunca bir süre geçilmemesi yönünde

Mf.Rub

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Yeni sürüm çıktı biraz daha bekleyip son sürüme geçilebilir. Gayette güzel olur.

hazeyin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 versiyonunda stabil sürüm çıktıysa geçiş yapılabilir. :)

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Selamlar Hocam Tabiiki Gönül Ve Arzu Sizindir Fakat Bana Sorcak Olursanız Ben Son Sürümü İndirip Kurdum Fakat Hocam Çok Karışık Gibi Ve BAzı Eksikliklrini Olduğunu Duydum Fakat Son Sürümde Bazı Özellikler Var Mesela Video Eklerken Otomatik Kendi Ekleme Siprintisi VAr Ve Reklamları Yerleştirmek İçinde Hazı Seçenekleri Var Yinedede Arzu Sizindir

Ben Şahsen Hayatta Geçmem :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5