İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vbulletin alt forum

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Estağfurullah, elimizden geldiğince :)
Siz kurcalayın bakalım elbet olacaktır öyle ya da böyle... :kahve:

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
vb secenekelerinden
Forum Listeleme Görünümü Seçenekleri ne geliniz
Alt Foumlar Derinliği 1 yapiniz...
denediginiz eklentiler sadece alt forumlari duzenli bir sekilde gostermek icindir

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Bunları zaten söylendi ama arkadaş yine olmadı dedi biz de anlamadık.

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
kategoriler yanlis acilmis zaten alt forum yok sitende ana kategoriyi acarken normal forum olarak i hayir diceksin sonra altina forumlar ekliceksin senin vermis oldugun borsasitesi adli sitede alt forum yok hocam..once sen bir topic olustur sonra topice kategori olustur ve daha sonra alt forumlar olustur...bunlari yapmadan bosuna ugrasmis olursun eklentilerle

Nette Bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
vB'yi Ben Kurmuştum.Temayıda.Muhtemelen Tema Alakalın Bir Sorun.İsterseniz Yeni Tema Beğenin Onu Kuralım.

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
kategoriler yanlis acilmis zaten alt forum yok sitende ana kategoriyi acarken normal forum olarak i hayir diceksin sonra altina forumlar ekliceksin senin vermis oldugun borsasitesi adli sitede alt forum yok hocam..once sen bir topic olustur sonra topice kategori olustur ve daha sonra alt forumlar olustur...bunlari yapmadan bosuna ugrasmis olursun eklentilerle

vB'yi Ben Kurmuştum.Temayıda.Muhtemelen Tema Alakalın Bir Sorun.İsterseniz Yeni Tema Beğenin Onu Kuralım.

temada sorun yok temasi guzel bence :D burda aciklama yapmistim...sorunu

Nette Bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Hayır.İlk Görüşte Bende Onu Düşündüm.Hatta Alt Forum Yok Diye Mail Atmıştım.AdminCP'den Bakıp Yapıyim Dedim.Baktım Alt Forumlar Ekli.Sorun Tema Kaynaklı Yani.

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
topic nerde peki?

BS GOLD BÖLÜMÜ ornegin buraya bakin tmm herseyi dogru yapmis fakat bu tur kategori basliklarini topicleri acarken normal forum olarak belirleyi hayir yapilmis olmasi lasim ama bu sitede gorunuyorki evet secili yapmis...

eligran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
topic nerde peki?

BS GOLD BÖLÜMÜ ornegin buraya bakin tmm herseyi dogru yapmis fakat bu tur kategori basliklarini topicleri acarken normal forum olarak belirleyi hayir yapilmis olmasi lasim ama bu sitede gorunuyorki evet secili yapmis...

dediğiniz gibi yaptım hocam kontrol edebilirmisiniz tekrardan

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
eet simdi olmus eger alt forum yapacaksaniz simdi yapin

ornegin BS A GURUBU HİSSE bu tur kategorilere alt forum yapin...sorununuzu rahatlikla cozeceksiniz

eligran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aslında 2 ufak eksik daha var
1. temanın en üst sol köşede duran saat ve tarih internet expoler da kutu dışına çıkıyor firefoxta böyle sorun yok
2. örnek (1 kişi içerde) bu alan içindeki yazı beyaz sitede tırnaklar sadece gözüküyor

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
firefox bazi webmaster hatalarini saf disi birakabiliyor yani goze hitap ediyor..fakat ie kodlari oldugu gibi yayinladigindan aralarinda uyusmazlik oluyor...temanin pixel kodlarini,headerini vs her iki browsere de uygun olarak yapman lazim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi