İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vBulletin bilen yardımcı arıyorum (Ücretli)

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
vbheromini.png

Merhaba,

Bir süredir üzerinde ciddi ciddi düşündüğüm vBulletin altyapılı forum üzerinde çalışmaya başlamam için, bana vBulletin sistemini öğrenmemde yardımcı olacak bir arkadaş arıyorum. Bir süre boyunca her ikimize de uygun olan zamanlarda benim soracağım sorulara ayrıntılı olarak yanıt vererek anlatım yapabilecek, gerek resimlerle gerekse döküman olarak öğrenmeme yardımcı olacak biri. Tabii bunun dışında kendi başıma da birçok kaynaktan araştırma yapacağım, fazla başını ağrıtmayacağım. :)

Alt bir domaine kuracağım vBulletin üzerinden gerek panel gerekse tema düzenleme kısmıyla ilgili soracağım sorularla, bana vBulletin sistemini öğrenmemde destek olmasını isteyeceğim birini arıyorum yani.

Örnek verirsek, bilmediğim ve vBulletin'de bulunan(galiba) {IF_USER...} gibi kodların ne işe yaradığını bilmeli. HTML bilmeli fakat CSS ve PHP'yi pek bilmese de sorun değil. Hatta PHP'yi bilmemesi de sorun değil.

Neden kurcalayarak öğrenmiyorum?
Çünkü kurcalayarak öğrenmekle geçireceğim süre atıyorum 4 ay ise, birinden yardım alarak öğrenmekle geçecek süre 1 aydır. vBulletin için tema yapacağımdan, öğrenme süresini uzun tutmak istemiyorum.

Yardım eden kişinin yapacakları neler?
vBulletin profesörü olmasını beklemiyorum fakat birkaç makale okuyup ben biliyorum diyen biri de olmamalı. vBulletin'in olmazsa olmazları, gerekli kısımlarıyla ilgili ayarları ve yönergeleri gösterebilmeli. İsterse döküman ve resimlerle anlatım yapabilir, isterse msn üzerinden anlatabilir, isterse de teamwiever ile anlık olarak gösterebilir.

Zaman sınırlaması var mı?
Tüm bu anlatımlar gün gün yapılacak ve ben de ruh gibi durmayıp, kendi başıma da ayrıca araştırma yapacağım için çabuk öğreneceğimi düşünüyorum. Hevesli olmak bile çabuk ve kolay öğrenebilmek için yeterli bir neden. Hevesli olmasam yardımcı arkadaş aramazdım değil mi? :) Zamanla ilgili sınırlama yok. Şu kadar sürede öğretmelisin veya şu gün şu saatlerde illa anlatmalısın demiyorum. Uygun olabileceğimiz zamanları konuşuruz, ona göre herhangi bir zaman aralığında olabilir. Ayrıca "arkadaş" dememden de anlaşılmalı ki, hiçbir şeyde zorunlu tutmuyorum. :)

Ücret ne olacak?
Teklifi sizden bekliyorum. Ödemeyi PayPal ile yapacağım ve ücreti vermeyip ortalıktan kaybolma gibi saçma şeylerle de uğraşacak biri değilim. Bunu iş olarak görmemenizi; çoğunlukla "arkadaş" olmamızı umuyorum. Arkadaş olduk diye samimiyet havası verip ücreti azaltmaya çalışacağımı veya gerekli gereksiz başınızı ağrıtacağımı düşünmeyin. Çünkü biliyorum öyle bugün tanışıp yarın bir şey(logo veya tema gibi) isteyen ve "arkadaş değil miyiz?" diyenleri. :)

İstediğimi az çok anlatabildim sanırım. Sorusu olanlar ve/veya ilgilenenler msn adresimi istesin, bir konuşalım. :)

İyi forumlar.

ImSoRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Ben sizin yardımcınız lakabını taşımam fakat dost edinmeye herzaman açığımdır. vBulletinData.net'te adminlik yaptım. vBulletin konusunda ileri düzey bilgi sahibi olduğumu söyleyebilirim. Eğer isterseniz yardımcı olabilirim.

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Ben sizin yardımcınız lakabını taşımam fakat dost edinmeye herzaman açığımdır. vBulletinData.net'te adminlik yaptım. vBulletin konusunda ileri düzey bilgi sahibi olduğumu söyleyebilirim. Eğer isterseniz yardımcı olabilirim.

Merhaba,

Messenger adresini alabilir miyim? :)

C

Clivrape

Misafir
Hocam, vBulletini İyi Bilen Biri Hiç Bir Zaman Ücretsiz Yardım Etmez.. Sadece Sana Bunu Diyebilirim..

Ekleme: vBulletin Öğretilmez, Kendiniz Öğrenmeye Çalışırsınız Takıldığınız Yerleri Burada Sorarsınız Diyeceğim Sadece Bu..
Not: Ücretli Yazıyormuş Görmedim..

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Hocam, vBulletini İyi Bilen Biri Hiç Bir Zaman Ücretsiz Yardım Etmez.. Sadece Sana Bunu Diyebilirim..

Ekleme: vBulletin Öğretilmez, Kendiniz Öğrenmeye Çalışırsınız Takıldığınız Yerleri Burada Sorarsınız Diyeceğim Sadece Bu..
Not: Ücretli Yazıyormuş Görmedim..

Kendim öğrenmeye çalışırken takıldığım yerleri sorarak öğrenirsem daha fazla vakit geçirmiş olurum. Bunun yerine ücretini vererek takıldığım yerlerde yardım alırsam daha çabuk öğrenebilirim. :)

Teşekkürler.

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Yardımcı buldum, teşekkürler. Konu kilitlenebilir. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5