İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vbulletin FORUM son sürümü!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

magictasarim

Misafir
Arkadaslar Vbulletin FOrum un son sürümünü indirebileğimiz bir adres bilen arkadaş varmı!!!

M

magictasarim

Misafir
saol arkadas ! :D fiyat kazikmis biraz :D PHPBB kullanicaz artik!

G

guajira

Misafir
ucuza bir domain bulsan fantastico'da vBulletin bulunur bence daha ucuza gelir. gerçi son sürümü olur mu orasını bilemem. aslında phpBB bana daha hoş geliyor. vBulletin'in cazibesi nerden geliyor anlamadım doğrusu.

G

guajira

Misafir
silenceofdarkness' Alıntı:
bullatin daha iyi demekki bukadar pahali madem

belki de adamların yapmaya çalıştığı bu. yüksek fiyattan satıp diğerlerinden daha iyi olduğu imajını vermek.
sadece bir teori :)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
guajira' Alıntı:
ucuza bir domain bulsan fantastico'da vBulletin bulunur bence daha ucuza gelir. gerçi son sürümü olur mu orasını bilemem. aslında phpBB bana daha hoş geliyor. vBulletin'in cazibesi nerden geliyor anlamadım doğrusu.
Ben bir fantastico manyagiyim :) Ancak yanıldıgınız bir nokta var. Onu belirtmek istedim.
Fantastico'da vBulletin bulunmaz.
Invision Board,
PhpBB,
YaBBSe
Forumları bulunur.

G

guajira

Misafir
ARKaDaS' Alıntı:
Ben bir fantastico manyagiyim :) Ancak yanıldıgınız bir nokta var. Onu belirtmek istedim.
Fantastico'da vBulletin bulunmaz.
Invision Board,
PhpBB,
YaBBSe
Forumları bulunur.

doğru söze ne denir. invision'la vBulletin'i karıştırdım ben. ama yine de ille de phpBB.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
phpBB ile vbulletinin en buyuk farki, yonetimi(kontrol paneli) ve program kodundaki kalite.
ikisinide kullandim. ikiside orta capli sitenin isini gorur.
Buyuk ve profesyonel siteler icin illede vbulletin.

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim duydugum vbulletin nin son surumu 3.0.3 pek iyi degil, ozellikle buyuk forumlar icin. Birkac buyuk forum 3.0.3 e upgrade etti sonra begenmedi tekrar 2 li versionlara dondu vbulletinin. Buyuk forumlardan kastettigim icinde 1.000.000 post bulunan forumlar.

phpbb bence sahane hem de bedava. Bir suru devasa forum kullaniyor mesela: http://www.gaiaonline.com/forum/ tam 1.116.636 uyesi var.

aslanbey34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hotweb' Alıntı:
Benim duydugum vbulletin nin son surumu 3.0.3 pek iyi degil, ozellikle buyuk forumlar icin. Birkac buyuk forum 3.0.3 e upgrade etti sonra begenmedi tekrar 2 li versionlara dondu vbulletinin. Buyuk forumlardan kastettigim icinde 1.000.000 post bulunan forumlar.

phpbb bence sahane hem de bedava. Bir suru devasa forum kullaniyor mesela: http://www.gaiaonline.com/forum/ tam 1.116.636 uyesi var.

son versiyonu ile öncekinin arasındaki var neymiş?

iyinet admini ok diyorsa başka bir söze gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5