İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VBULLETİN FORUMUMA MODERATÖR ARIYORUM

rlwy12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar uzun zamandır aklımda olan bi projeyi gerçekleştirmek için yeniliklerle uygulamaya geçiyorum.Projeden biraz bahsediyim sizlere türkiyede birçok forum sitesi var ancak hiçbir forumda göremediğim şeyi yapmak istiyorum türkiyenin en büyük forumlarından forumtr yi örnek gösterelim sadece web üzerine yönelmişler oyun tanıtımları vs. yapmamışlar başka bi siteyi örnek gösterelim r10 burada çok büyük bir kitle ancak oyun kelimesi bile yok neredeyse turkmmo.com bu forumda çoğunlukla oyunlar üzerine yönelmiş anlatmak istediğim şey 2 sini bi arada toplayabilen hiçbir forum yok bunu başarmak için destek ekibi arıyorum.
Ben elimden geldiği kadarıyla yardımcı olacağım diyorsanız konu altından mail adresinizi yazınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5