İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vbulletin İçerik Kodlama Hatası

mrtcbks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlarım,

http://www.heppaylas.com/garip-olaylar/56317-110-milyon-yillik-orumcek-agi.html

linki ve buna benzer bir çok linkte açılmış konuya yazılmış cevaplar 5 sayfadan fazla ise ki yukarıdaki linkte öyle içerik kodlama hatası diyor.

Session temizlendi db analiz bakım yapıldı ama bunlarla alakası yok gibi gözüküyor, başka kimse bu hatayı alıyormu bilmiyorum ama ne yaptıysam bir türlü düzeltemedim.

Araştırmalarım sonucunda vbulletin admincp deki gzip sıkıştırmasını kapattığım zaman sayfa açılıyor bu seferde açılan sayfanın header bölümünde, aşağıdaki hatayı veriyor.

HTML yazılımını GZIP sistemi ile sıkıştırılsınmı? bölümünde genelde evet seçili herkeste servera yük binmesin diye ben ona hayır dediğimde sayfa açılıp aşağıdaki hataları veriyor.

Kod:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in [path]/includes/class_postbit.php(265) : eval()'d code on line 134

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in [path]/includes/class_postbit.php(265) : eval()'d code on line 144

php den baktığımda ilgili eklentinin kurulu olduğu ve karşısında enabled yazdığını görüyorum.

Bilgisi olan varsa lütfen paylaşabilirmi dediğim gibi çözemedim :)

mrtcbks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olayı çözdük arkadaşlarım,

Bilginiz olsun diye yazıyorum, bu hata teşekkürler eklentisi yüzünden meydana gelmiş ve eklenti komple kaldırıldıktan sonra hata düzeltilmiştir.

Kolaylıklar dilerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5