İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vBulletin kategori başlıklarında problem var..

İxirle.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar hemen sorunu anlatayım sorunumuz resimdede gördüğünüz gibi kategori başlıklarının boyutu çok büyük bunu düzeltmek için bir sürü tema yükledim hepsinde aynı şekilde sorun oluyor hatta en son default temayı yükledik ve tüm şablonları eskiye döndürdük buda olmadı bütün ayarlardan hepsini orjinal hale çevierdik oda olmadı :S sizce sorunu nasıl çöze biliriz..?

ramisk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet ayni sorun bendede var ama bir cozumbulamadim. Ins burda yardimci olacak birini buluruz.

Merhaba arkadaşlar hemen sorunu anlatayım sorunumuz resimdede gördüğünüz gibi kategori başlıklarının boyutu çok büyük bunu düzeltmek için bir sürü tema yükledim hepsinde aynı şekilde sorun oluyor hatta en son default temayı yükledik ve tüm şablonları eskiye döndürdük buda olmadı bütün ayarlardan hepsini orjinal hale çevierdik oda olmadı :S sizce sorunu nasıl çöze biliriz..?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5