İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vBulletin lisans alacağım bakarmısınız ?

netozgurlugu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 10 yada 15 güne kadar sitemi lisanslayacağım. Yeni fiyat konusunda bir bilginiz varmı ?

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ömür boyu sınırsız lisans 160 $ ancak yıllık lisanslama olayı var ama tavsiye etmem oda 100 $ civarı 100 $ veren 160 da verir tavsiyem sınırsız lisans almanız.

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
ömür boyu sınırsız lisans 160 $ ancak yıllık lisanslama olayı var ama tavsiye etmem oda 100 $ civarı 100 $ veren 160 da verir tavsiyem sınırsız lisans almanız.

fiyatlar değişeli epey oldu.. ömür boyu lisansın fiyatı artık 180$.

yıllık lisansın fiyatı ise 100$

ferventboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istersen benim lisansım var...
ikinci el düşünürsen satabilirim.
site ile zaten ilgilenemiyordum artık...
ömür boyu lisans.
ücret olarak pazarlıksız 140 milyona anlaşırız. teslimat parayı aldıktan sonra olur.
eğer gitti gidiyor üzerinden güvenli işlem istersen de 150 milyona satabilirim... ikimiz içinde daha sağlıklı olur öylesi...

netozgurlugu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istersen benim lisansım var...
ikinci el düşünürsen satabilirim.
site ile zaten ilgilenemiyordum artık...
ömür boyu lisans.
ücret olarak pazarlıksız 140 milyona anlaşırız. teslimat parayı aldıktan sonra olur.
eğer gitti gidiyor üzerinden güvenli işlem istersen de 150 milyona satabilirim... ikimiz içinde daha sağlıklı olur öylesi...

kardeş bir şekilde sana ulaşmam gerek msn varmı ?

netozgurlugu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bazı nedenler'den dolayı lisans işim iptal oldu. Herkeze teşekkürler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi