İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vBulletin Lisansı ile Adsense Hesabı Almak

frmkanka.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vBulletin Lisansı ile Adsense Hesabı Almak

Evet arkadaşlar pek çok yere baktım ama bu konuyla ilgili herhangi bir bilgiye rastlamadığım için sizlere vBulletin Lisansı olanların nasıl Google Adsense hesabı alabileceklerini anlatacağım.

1- Öncelikle Please Log In sitesine kendi Customer Numarası ve şifremizi giriyoruz.

2- Hesabımıza girdikten sonra sol tarafta Advertising Integration seçeneğinin hemen altında ki Google Adsense seçeneğine tıklıyoruz.
adsense1.PNG

3- Daha sonra karşımıza çıkacak olan Adsense Hesabını hangi maille almak istediğiniz yazmanız yeterli olacaktır. (vBulletin Lisansı aldığınız mail de olabilir başka bir mail de olabilir)
adsense2.PNG

Ben daha önce bu şekilde Google Adsense Hesabını aldığım için ileriki adımlar ne yazık ki gözükmüyor. Bundan sonrası yapılacak tek şey Mailinizi yazıp hesabınızın onaylanmasını beklemek olacaktır. Adsense hesabım bu şekilde 2 saat içerisinde onaylandı.
Umarım yararlı olur.

Kaynak: http://www.frmkanka.com/resimli-anl...isansi-ile-adsense-hesabi-almak.html#post7695

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5