İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vBulletin.org kodlayıcısı Corey Akerelrea intihar etti.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Arkadaşlar vBulletin.org'da chopsuey nickli olan, asıl ismi Corey Akerelrea kendisini vurarak öldürdü. Bu haberi yeni edindim oradan bir arkadaş aracılığı ile ve üzüldüm. Henüz 17 yaşında ama iyi bir kodlamacı idi. Ailesine ve yakınlarına Allah'tan metanet diliyorum.

Twitter'da ki son iletisi: https://twitter.com/CoreyAkerelrea
Hakkında yazılanlar: http://adminextra.com/forum/open-mic-discussion/3020-rest-peace-corey-akerelrea-k-chopsuey.html
vBulletin.org profili: http://www.vbulletin.org/forum/member.php?u=336959

Saygılarım ile,

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
1-2 gün öncede arkadaşımın arkadaşı intihar etti. :S Üzüyor insanı böyle olaylar.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Dünyada ki en berbat ölüm şekli diye düşünüyorum. Bir insanın canına kıyması biraz komikçe gelse de, üzücü cidden.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
acaba sorunu neydi, kendisini vuracak kadar kötü bişey ne olabilirdi ki, yazık ya gencecik miş :S

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Yazık...17 yaşında gencecik bir insanı hayattan soğutan sebep ne olabilir ki?

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Ailevi problem vs.vs. birçok şey olabilir.

Bunlar kesinlikle sebep olamaz. Topu topu 17 yıl yaşıyorsun , bu kısacık süre içerisinde nasıl olurda hayattan vazgeçebilirsin ki? Ailesi ile kim kavga etmez ki yada hangimiz sevgilimizden ayrılmadık ? Ben askerde terk edilmiştim , düşünün orada ki ruh halimi.

Suçlanacak birileri varsa o da kesinlikle bu genç arkadaşımızın ebevenleri olmalı. İlaç vs gibi kolay elde edilebilecek birşeylerle değil de silah ile intihar ediyor. Hayatını sonlandırabilmek bu kadar kolay olmamalı. Bu mesajın google da indexlenmeyeceğini bilsem kendi yaşadıklarımdan ve yaptığım hatalardan da bahsetmek isterdim ama tüm dünyayla paylaşmanın ne anlamı var...

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Bunlar kesinlikle sebep olamaz. Topu topu 17 yıl yaşıyorsun , bu kısacık süre içerisinde nasıl olurda hayattan vazgeçebilirsin ki? Ailesi ile kim kavga etmez ki yada hangimiz sevgilimizden ayrılmadık ? Ben askerde terk edilmiştim , düşünün orada ki ruh halimi.

Suçlanacak birileri varsa o da kesinlikle bu genç arkadaşımızın ebevenleri olmalı. İlaç vs gibi kolay elde edilebilecek birşeylerle değil de silah ile intihar ediyor. Hayatını sonlandırabilmek bu kadar kolay olmamalı. Bu mesajın google da indexlenmeyeceğini bilsem kendi yaşadıklarımdan ve yaptığım hatalardan da bahsetmek isterdim ama tüm dünyayla paylaşmanın ne anlamı var...

Hocam o yaşta pekte hesap yapmıyor insan .. İntihar etmenin zaten bir mantığı yok zaten.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49

Biraz açarsanız, sevinirim ^^

Hocam o yaşta pekte hesap yapmıyor insan .. İntihar etmenin zaten bir mantığı yok zaten.

Kısmen doğru sanırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5