İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vBulletin Portal Sistemi

Lord-Montrey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MntrY - OG Portal
Merhabalar,
Yeni kendi sitem için hazırlamış olduğum portal sistemini satışa çıkartıyorum.
Çok fazla sayıda satmıycam portalı sadece 15 kişiye satıcam.

Portal özellikleri,

• Gelişmiş Üye Kontrol Paneli. (Üye avatarı dahil.)
  • Ajax slideshow konu içindeki resimleri slideshow da otomatik olarak gösterir. (vB panel kısmında istediğiniz kategoriden çekme v.s gibi ayarları bulunur.)
  • Video Box yeni videolar. (Video directory eklentisi olanlar için gelişmiş paneli ile.)
  • İstediğiniz kategoriye ait haberler, resimleri ile, Tek bir tıkla başlığı, limiti, içerik karakter sayısını, başlık karakter sayısını v.s kesme olanağı ve daha fazlası.
  • Şuan forumlarda istenilen ve aranan özellik. Ünlü Resimlerini listeleme. Ünlü resimlerini listelemek istemezseniz ayarlardan başlığını, resmin çekileceği kategoriyi, başlık karakter sayısını, limitini v.s v.s belirleme şansı. Ayrıca gösterim tipi menüsü ile ister ASC, ister DESC, İstersenizde Rastgele listeleme olanağı.
  • Son Albüm Resimleri, limit, ünlü resimlerindeki gibi gösterim tipi özelliği ve daha fazlası.
  • Forumdan son mesajlar. Yine burada başlık karakter sayısından, limitine v.s bir çok şeye kadar kontrol etme özelliği.
  • Forumda en popüler konular özelliği yine gelişmiş kontrol paneli sayesinde bunları dilediğiniz gibi yönetme olanağı.
  • Header'da arama bölümü.
  • Header'da renk değiştirme özelliği. 4 adat renk mevcuttur. Kırmızı, Siyah, Turuncu ve Mavi. Sitenizi ziyaret edenler portal rengini istekleri doğrultusunda değiştirebilirler.
  • Portalın teması full css dir. Hiç bir tablo kodu mevcut değildir.
  • Portal'a kendi sitem için özel olarak kodladığım ve Türkiye'deki büyük sitelerin kullandığı siteharitasi ve sonkonular eklentileri gelişmiş panel ile portala eklenmiştir.
  • 2 adet reklam bölümü. Panel den sadece kodları girerek istediğiniz gibi reklamları portalda gösterebilirsiniz.
  • Ayrıca portalda a dan z ye yönetim vardır. İstediğiniz özellikleri kapatıp portalda gösterilmemesini sağlayabilrisiniz.
  • Gelişmiş forum kategori sistemi. Forumdaki kategori linklendirilmiş halde sağ menüde listelenir. Göstermek istemediğiniz kategorileri admin odası, yönetim bölümü v.s gibi forumları sadece panelden id lerini girerek listelenmesini engel olabilirsiniz.
  • Ayrıca albüm resimleri, ünlü resimleri ve yeni videolar limiti fazla girseniz bile otomatik alt satıra geçer ve sayfada istediğiniz kadar verileri listelemenize olanak sağlar.
  • Ayrıca sistemde dilediğiniz bölümün başlığını template den kodları düzenlemeniz için her bölüm için kategori başlık bölümü eklenmiştir. İstediğiniz başlığı istediğiniz yerde yazdırabilirsiniz. Örnek olarak Kategoriler yerine Forum Menüleri yazmasını istiyorsunuz. Panelden bunu kolaylıkla değiştirebilirsiniz.
Bunlar portalın genel özellikleridir. Bu özellikleri admincp kontrol panelinizden a dan z ye kadar düzenleyebilirsiniz.

NOT: Portal geliştirilmesi siz portalı aldığınızdan sonrada devam edecektir. Müşterilerimde bu güncellemelerden ve yeni özelliklerden ücretsiz olarak faydalanabilecektir. Ayrıca portal sorunları çıkmaz fakat çıkarsada sürekli msn de online konumda olucam ve portal için size destek vericem.
Msn de olmadığım zamanlarda ise size vereceğim özel bir numaradan bana kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

NOT 2: Portalı satın alacak kişiler eğer benden bir düzenleme isterse veya eklenmesini istediği bir seçenek v.s tamamen ücretsiz olarak yapıp teslim ederim.:)

NOT 3: Portal full css ve wp tarzı olduğu için wp = $ olduğu için portalda gelir elde edilmeside hedeflenmiştir.

Demo: Tıklayın.
Sistemin fiyatı 90 TL'dir. Pazarlık payı kesinlikle yoktur. Fiyat gerçekten makuldur. Lütfen indirim v.s için P.M atmayın. Kaldı ki ben ufak bir eklentileri bile bu fiyata yazıyorum.
İtraderi yüksek olan kişilere sadece portal seçeneklerinin olduğu şekilde admincp yi gösterebilirim.

Ödeme Türü: Havale, EFT. (EFT ödemelerde eft hesaba geçtiği an portal teslim edilir.)

Admincp Ekran Görüntüleri.

[1] - [2] - [3] - [4] - [5] - [6]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5