İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vbulletin teşekkür eklentisinde hata ( yardım )

DESTROYER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
s.a merhaba arkadaşlar vbulletin kurdum teşekkür eklentisini kurdum her şey düzgün ama bir hata var teşekkür butonundan 2 tane çıkıyor bunu neden yapar bunu nasıl düzelte bilirim aşağıdaki resimden bakabilirsiniz hatanın nasıl olduğuna

2hs2ejb.png

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Hatayı çözemedi iseniz hala

bence like eklentisini kurun .

En güzeli o :)

ReBeLLiouS.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
1. teşekkür ekletisile beraber template editlediysen olabilir, 2. teşekkür eklentisini üst üste bi kaç kere kurduysan olabilir başkada olmaz heralde çözemezsen eklentiyle ilgili herşeyi kaldır (veritabanındanda) templatelerden herhangi birini editlediysen eski haline al onuda sonra tekrar kurmayı dene ayrıca farklı bir tema kullanırsan 1 tane gözükebilir yüksek ihtimalle...

DESTROYER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hatayı çözdüm arkadaşlar postbit_legacy içinde bu kodtan $template_hook[postbit_controls] iki taneymiş bir tanesi silince düzeldi ilgi gösteren tüm arkadaşlara teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5