İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vbulletin Türkçe dil dosyaları

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Arkadaşlar, vbulletin için kaliteli bir Türkçe dil dosyası yaratma yolunda, sizlerden elinizdeki vb Türkçe dil dosyalarınızı bu basşlık altına eklemenizi istiyorum.
Münkünse elinizdeki en yeni versiyonu ekleyin, elineide çok yeni bir versiyon yok ise ne varsa o da olur.
Buraya eklenen dil dosyalarından harmanlama yapıp kaliteli bir dil dosyası yaratacağız.
Bunun ardından da bu dosyayı herkesle paylaşacağız, open-source yani açık kod bir dosya olacak.

Not: eklediğiniz Türkçe dil dosyasının hangi vb versiyonuna ait olduğunu yazmayı unutmayınız.

Şimdiden herkese teşekkürler.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Linkini verdigin dosyayi konuya ekledim. Bulabildiginiz tum dosyalari bekliyorum arkadaslar.

ionian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3.6.8 ve 3.7.0 için iki dil dosyası. Şu an 3.7.0 için olanı kullanıyorum. Ancak hiç memnun değilim. Umarım herkesin memnun olacağı bir dosya oluşumuna katkıda bulunmuş olurum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi