İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vBulletin Turkishajan.com Teması

MertK4

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Evet arkadaşlar üstünde çalıştığım version1 Turkishajan temasını sizlere sunuyorum ilk öncelikle şunu belirtmeliyim ki "footer" bölümünde bulunan "Mert KESKE" logosuz şekilde temayı isteyenlere ve "Ama fark etmez footer bölümünde reklam olsada olur" diyen kişilere ücret değişimi vardır.

V1 Temasını alanlara V2, V3, V4, V5 ve daha yapılacak temalara %75 indirim ile sahip oluyorlar evet %75 indirim yarı fiyatından dahada az.
Temayı alan arkadaşların siteleri kendi sistemimde kayıt altına alınmaktadır. Temadan sonra indirimden yararlanmak için indirim kuponu verilecektir.

Fiyatlar ;

Footer'da reklamsız olarak alınan temanın ücreti : 20 TL
Footer'da reklamlı olarak alınan temanın ücreti : 15 TL

PAKET 0720 Footerda reklamsız alınan tema ücreti.
PAKET 0780 Footerda reklamlı alınan tema ücreti.

Olarak belirtilmiştir.

Temayı almadan önce sözleşme gibi bir durumumuz söz konusu hiç bir şekilde temayı aldığınızda başka paylaşım sitelerinde ÜCRETSİZ olarak sunmanız YASAKTIR! Aksi taktirde demeyeceğim neler olacağını herkes biliyor :)

Toplam 50 Tane Satılacaktır.
Satış yapıldıktan sonra belirlediğiniz web sitesinden başka bir web sitesinde kullanmanız yasaktır.

Ödeme olanakları :

ziraat.png

isbank.png

yapikredi.png

ptt.png

Ödemeyi yaptıktan sonra size özel pm'de atacağım formu doldurun doldurduğunuzda dekont numarasını saatini tarihini miktarını yazın ve Hangi Paketi seçeceğinizi söyleyin (belirtin) ve bana gönderin. En geç 1.5 saat sonra download linki elinize ulaşacaktır.

Temayı almak isteyen arkadaşlar ;

BURAYA TIKLAYARAK almak istedikleri paketi belirterek formu bana yollayabilirler.

Örnek Forum Doldurma Şekli

Temanın Resimleri :

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5