İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vBulletin Uğur Gündüz 2 Teması

Anonim 334

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Edit : Anonim334 (vBH)

Kurulum : Games Türkiye Klasörünün İçindeki webmaster Klasörünü Ana Dizine Atın xml Klasörünün İçindeki xml yi Stiller & Temalar / Tema Yükle / İndir kısmından import ediniz eğerki sürümünüze uymaz ise Biçim sürümünü göz ardı et seçeneğine evet i işaretleyin olur (vBH)

CAPS :

Navbar : Navbarı Biraz Abartılı ve Şık Tutmaya Çalıştım Bence Çok Güzel Oldu (vBH)

1btpk.jpg

Forum Home ( Kategori Başlarına İkon Eklenmiş Hali ) : Forum Home'de Editleme Yaparak İkon Eklemiştim Gerçekten Güzel Olmuştu İkon Kullana Varsa Forum Homeyi Editlemesine Gerek Yok (vBH)

1btsw.jpg

Forum Home İkonsuz Hali :Seveni Var , Sevmeyini Var Diyerekten İkonsuz Halinide Koyduk(vBH)

1bttc.jpg

Footer : Footer Sitemiz'de Paylaşılmıştı Saten Bende Ondan Alarak Böyle Bir Şey Yaptım Umarım Güzel Olmuştur (vBH)

1bttu.jpg

Postbit : Postbitimizi Adminimiz Yapmıştı Ben Sadece px leri büyüterek Böyle Birşey Yaptım Umarım Beğenirsiniz. (vBH)

1btu6.jpg

Rar Şifresi : Anonim334/vBulletinHocasi

Hotfile'den İndir

Uploaded'den İndr
Deposit Files'den İndir
Mega Upload'dan İndir
Wupload'dan İndir
FilServe'den İndir

Umarım Bir Yorumu Çok Görmezsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5