İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VBulletin ve Adsense

xcadillac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar vbulletin sizde biliyosunuz paralı bir script,fakat kırılmış hali birçok yerde dağıtılıyor.benim sorum şu:
vbulletinle bir site yaptık diyelim para ödemeden tabi:)
google adsense kullanırsam sorun çıkar mı ?

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önce jelsoft siteni kapattırır.Sonra Google'a bilgi verir ve seni Adsense sisteminden de attırır.

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tek cevap : hic bir sorunla karsilasmazsin
orn : benim yakin arkadaslarimdan birisinin 3 yildir sitesinde adsense + baska reklamlar var.lisanssiz forum sayfasi
3 yildir :D

M

mfk_1868

Misafir
sikayete baglı bişey. ondan hiç yakalanmyadabilirsin hemende yakalanabilirsin. o lisanssızed scriptleri jelsoft otomatik anlayamıyor.

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabiki sana hak veriyorum.o kisinin Yakalanmamis olmasi bundan sonra hic kimsenin yakalanmayacagi anlamina gelmez.
her zaman dogru olani yapmak gerek diye dusunuyorum.Ben sahsen yapmazdim.Gerek duymam ..

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kayıt işlem sayfasında ve konu açma cevap yazma gibi sayfada adsense bulundurmak TOS aykırı. navbar'da sağlam kodsuz adsense kodu ekleyen vbulletin ve diğer forumculara haber olsun, google falza kasmayın yoksa dediğimi gerekçe gösterir ve sizi mıhlar.

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumun lisans olayı büyüklüge bakıyor benim forumu şikayet ettiler mecbur lisans aldım. 3000 üye altıysa problem degil. kimse görmez zaten farkedilmezsin yok daha büyükse lisans al bu işlere kafan rahat gir.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lisansız vbulletın beladan başka bir şey değil hemen host şirketıne mail atıyorlar zaten kapatılsın dıye host şirketıde anında kapatıyor, şikayet geldığı için ben lısans aldım + bu 3 yıldır şikayet almayan forum hangısıymış vbuleltın 3 yıl once varmıydı !!!
3 yıllık bır forumun en kotu kullanıcı sayısı 80.000 filandır şikaye t olmaması çok komık olur, ve lısans verıp forum alan herkesde bu tur forumalrı şikayet ederler bu bır gerçek...

L

Limitsiz.Net

Misafir
LoRD_YenGeC' Alıntı:
tek cevap : hic bir sorunla karsilasmazsin
orn : benim yakin arkadaslarimdan birisinin 3 yildir sitesinde adsense + baska reklamlar var.lisanssiz forum sayfasi
3 yildir :D

3 yıl önce Vbulletin varmıydı arkadasım ?

ilk soruya gelirsek eger bence lisans al ispiyoncu cok piyasada :)

P

phpserver

Misafir
bencede lisanlı kullanın host kapatmasa bile domain aldıgınız yerle irtibate geçiyorlar yada merkez datacenter ile

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlatmak istedigim 3 yil once vbulletinin oldugu degil.
daha onceleri vbb2 kullandilar daha sonra baska bisey daha sonra vbulletin sonuc olarak lisanssiz kullandilar.
ayrica server kendinizinse kime mesaj cekecekler _?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi