İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ve 1. nolu paylaşım ! Fıkra/Makale/Hikaye scripti! Hücuuuuuuum

efe7822

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler dostum

Sunucuda ioncube yüklü olmasına rağmen altta hatayı veriyor sitenin en alt kısmında,scriptin ayarı vs. varmı ?

The file /home/dwnarsiv/public_html/footer.php has been encoded with the ionCube PHP Encoder and requires the free ionCube PHP Loader to be installed.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Program download scriptinde açık var. Bugün lamerin biri kafasına göre bişeyler yazmış, link aşşağıda, nerden nasıl girmiş scripte bilmiyorum
http://psders.com/kategori/Photoshop_Actions.html

adam kategorileri falan silmiş kategori eklemiş

Bu arada lugelas ın program scriptini bulmak için googlede
Hit: 53 | Yorumlar: 0 | Ortalama Oy : 0 | Sürüm : 1.05.01 | Türkçe
bu kelimeyi aratıyorlar. Scripti yeni kuran kişiler download sayfasındaki bu kelimeleri değiştirerek işe başlayabilirler

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
konuyu yukarıya taşıyorum bi çözüm bulunsa scripteki açığa çok güzel olucak ben kapattım şuan siteyi :(

biologgg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıkla ilgili bir gelişme var mı? Var mıdır, nedendir, çözümü nedir?

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Açıkla ilgili bir gelişme var mı? Var mıdır, nedendir, çözümü nedir?

tam emin değilim ama açık serverdan kaynaklanıyormuş sanırım 2 kere heklendi biri server açığından diğerini bilmiyorum şuan site 1 aydır açık ve sorun yok. Şuan için rahatlıkla kullanabilirsiniz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5