İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ve Ağca tekrar hapiste..

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boyle bir yanlisliga niye kimse tepki gostermedi. bahsettigim sey serbest birakilmasi yada tekrar iceri alinmasi degil. ama boyle bir YANLISLIGIN ! yapilmasi, ve herkesin gormezden gelmesi

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
işin kötü tarafı ağca mel gibson'ın vereceği paralardanda oldu : )))

N

nomak78

Misafir
dün onu kullananlar bugün ona sırt çevirdiler çünkü artık işe yaramaz bir adamdı. onun yaptığı işi ondan daha iyi yapacak gençler yetiştirilmişti. en büyük sırrı hiçbir sırrı olmamasıydı, herkes bunu biliyordu ama üstüne gidilmeye devam ediliyordu.. hiçbirzaman verilmeyecek milyonlarca dolarlar vaadediliyordu.. mekanizma onu gereksiz buldu-fişini çekmeye karar verdi ve bulunduğu zor durumu deli numarası yaparak atlatmaya çalışan zavallı adam, eski ideolojik arkad.aslarındanda tekmeyi yedi. elbet ibretlik bir hikaye anlayana, elbet anlayana izlemesini bilene, bu işlerdeki ikiyüzlülük ve sahiplenilmeme, işin bitince yalnız bırakma anayışını görmek gerek.

zavallı ağca, herkes sırt çevirdi adama ben üzüldüm şahsen.. çünkü kendi dava yoldaşından bile tokadı yedi.. hatta o bizim aramızda bile dolaşamaz dendi.. eski bir ülkücü ülkücüler tarafından dışlandı.. başka bir haberdede eski bir devrimci devrimciler tarafından dışlandı..

adam harcamak bu kadar kolay olmamalı.. birimiz hepimiz hepimiz birimiz için diyenler, kelimelerin içinin boşaldığı, laf olsun diye söylendiği bir döneme doğru gidiyor.. amerikanlaşma, gündelik çıkarların inançların-davaların önüne geçmeye başladığı, hesapçılık zihniyeti, oy kaybettirecek diye bir dava adamı daha harcandı.. varsın olmasın o oylar..

vur dediler, vurdu.. arkandayız aslanım yiğidim.. nezaretede düşsen hapsede.. arkadandayız.. sen vur.. ama gel görki, bir savcı bütün bu vaatleri boşa çıkardı.. çünkü bu vaatlerin hepsi yalandı.. geçmiştede günümüzdede..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi