İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ve domainusta.com Açılır.

Domain Usta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Uzun zamandır, Türkiye'deki domain piyasasına yeni bir soluk getirmek amacıyla açmayı düşündüğümüz domainusta.com sonunda açıldı. Hayırlı Olsun.

Bu zamana kadar sürekli yeni bir site açmamızı isteyen ve değerli düşünceleri ile bizi teşvik eden arkadaşlara teşekkür ediyoruz.

Normalde çok daha büyük bir domain portalı şeklinde açacaktık sitemizi. Ama içinde bulunduğumuz ve bizi fazlasıyla yoran yoğunluğumuzdan dolayı bu hedefimizi biraz daralttık. Şimdilik sadece, domain ticareti, domain ansiklopedisi, domain blogu ve boştaki domainler bölümü yer alacak.

Domain Ansiklopedisi
bölümünde, domain sektörü ile ilgili terimleri ve kavramları açıklayan konular olacak. Bu konular gerek bizim yazdığımız, gerek İngilizce ve Almanca kaynaklardan çevirisini yaptığımız gerekse de diğer sitelerden alıntı yaptığımız yazılardan oluşacak.

Domain Blog bölümünde, domain piyasası ile ilgili güncel yazılarımız ve domain ile ilgilenenlerin ilgisine çekeceğini düşündüğümüz yazılar yer alacak.

Boştaki Domainler
bölümünde ise, özellikle jenerik Türkçe domainler yer alacak. Bir domaini sizinle paylaşırken, o domain hakkında ayrıntılı bilgi de vereceğiz ki domaini niye almanız gerektiğini bilesiniz. Burada paylaştığımız domainler genellikle kendimiz almak için listelediğimiz ama sonra paylaşmayı düşündüğümüz domainler olacak.

İlk olarak bunlar yeterli sanırım. Düşünceleriniz bizim için değerlidir. Lütfen iletişim bölümünden düşüncelerinizi bize ulaştırmayı unutmayın.

Hayırlı Olsun.Bizi izlemeye devam edin.

Domain Usta

(Sitenin içeriği ve domainler kademe kademe eklenmektedir.)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Öncelikle hayırlı olsun diyorum...

Arkadaşı bana olan yardımları sayesinde tanıdım.
İşini profosyonel anlamda yapmakta ve sonderece samimi ve saygılı bir arkadaşımız.

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayırlı olsun

İşini profosyonel anlamda yapmakta ve sonderece samimi ve saygılı bir arkadaşımız.

Sen öyle diyorsan öyledir abi :D

Hayırlı olsun kardeşim, umarımki istikrarlı bir çalışma olur, bilindiği gibi bizlerden de çok güzel projeler çıkıyor ama çoğu istikrarsızlıktan yok oluyor. Başarının sırrı istikrar ve inançtır bence.

Site anlaşılır ve hoş olmuş. Başarılarının devamlılığını diliyorum.

Domain Usta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hayırlı Olsun dileklerinde bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5