İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ve halen mesothelioma birinci

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu mesothelioma halen bir numaraymış yahu ne iş :)
70 küsür dollar ödüyorlarmış tık başına. hay allahım ne bereketli tıklama..
sanırım bunlar 1-2 yıl öncedede konuşuluyordu ve halen en fazla ödeyenler arasında birinciler. RESPECT.

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben biraz kaçırmışım olayı?
Nedir bu meso...
loan a çok veren ne?
sedo ile alaklı galiba ama biraz açıklayabilirseniz sevinirim..

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Desix' Alıntı:
Ben biraz kaçırmışım olayı?
Nedir bu meso...
loan a çok veren ne?
sedo ile alaklı galiba ama biraz açıklayabilirseniz sevinirim..
Adsense olayından bahsediyoruz. Anahtar sözcükleri, sözkonusu şu an 'mesothelioma' ... veya 'loan'
yani böyle değerli kelimeler sitende mevcutsa adsense bu kelimelere 10cent değil 10dollar veriyor bu değerler tıklama başına :)

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
peki bu konuların çok uç noktada konular oldugunu biliyorsunuz mu?
herkez kanser degil.Bu ilaç reklamına tıklamaz.Eger sitenizden belli bir tıklama almazsa google hemen pahalı reklamları çeker.Yeni açılan siteleri ve sayfalara pahalı kelimeli reklamlarını koymaz.Yeni yapılan siteleri ve sayfaların bu iş için açıldıgını adamlar sanki bilmiyor mu sanıyorsunuz. Pahalı reklamları koysa bile 3.gün çekiyor.
Bu konular bizde daha yeni yeni konuşulmaya başlanırken, yabancı forumlarda yıllardan beri konuşuluyor.Google programcılarıda bu forumlara üye.onlarda insan uzaydan gelmediler :p
www.webmasterworld.com hatta bunu onların kurdugu söyleniyor. webmasterların hile numaralarını ögrenmek için kurulduguna dair söylentiler var.
Bu forumdaki GoogleGuy nickli arkadaş bizzat adsense i programlayan grubun lideri.

Dünyadaki tek zeki adamlar Türkler ve hintliler degil.Google sizce salak mı yada bu kelimelere reklam verenlerin çok parası varda şunu webmasterlara dağıtayım mı diyor :D

Meso kelimesi çok Türk webmasterın hesabı kapandı bu konuya bulaşmayın.

Bu konudan vazgeçin....
hosting tanıtımı yapan ingilizce bir site açın.Yaz geliyor otel,tatil köylerini tanıtan siteler yapın çok kazanırsınız....
google girin ve "istanbul hotel" yazın.sağ blok komple reklam dolu.Alt 20 sayfa reklam dolu google sağ block.Ki Daha sezon açılmadı...
http://www.google.com/search?hl=tr&c2coff=1&q=istanbul+hotel&lr=

Ektra olarak formula1 yarışları için insanlar akın akın türkiyeye gelecek bu yaz ilk kez.Bu adamlar otel motel hotel arayacak.Hotel sahipleride bu pastadan pay alabilmek için google a yüklenecek.

Rakip çok bir konu bunuda unutmayın.
önemli olan çok hit degil.günde sitenize 300-400 kişi gelse.bu adamlar otel motel aramak için gelecek.reklamlara mutlaka tıklayacak.Her tık için 20$ veren hoteller var.Günde 100tık alsanız.en kötü ihtimalle 100$ desek tık başı 1$
100x30=3000$ güzel para.
Bir hintli yada amerikalıda bizim memleketi bizim kadar tanıtamaz heralde....
işe şimdiden koyulmak gerek yaz sezonu gelmeden siteniz iyibiryerlere ancak gelir.
Alt sayfalarınız tam anlamıyla oturur yerine.Pagerank degeride ancak yükselir.

Herkeze kolay gelsin....

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet beni 3 günde kapattılar meso yüzünden. google en çok para verilenleri daha sık denetliyor.sitenizin bu iş için açıldıgını anladığı an gümm yapıyor hesabınıza.yani, sizin benim bu isten para kazanmamiz zor hatta imkansız. normal bir portaliniz olucak söyle 40.000 tekil hitli,sağlık köşeniz olacak, koyacaksınız reklamları ,oradan 50-100 click yapacak millet işte o zaman size bişey demezler ve kazanırsınız
zor yani. isin kolayina kaçmak için ugrasmayin google'in gözünden kaçmiyor ;)

Yoktur arkadaşımıza katılıyorum.Turizm işinde sezon gelince güzel para kazanılabiliniyor.Gerçi yaz bitince kış turizmi başlar.iyi bir siteniz olursa yaz kış kazanırsınız.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoktur' Alıntı:
peki bu konuların çok uç noktada konular oldugunu biliyorsunuz mu?
herkez kanser degil.Bu ilaç reklamına tıklamaz.Eger sitenizden belli bir tıklama almazsa google hemen pahalı reklamları çeker.Yeni açılan siteleri ve sayfalara pahalı kelimeli reklamlarını koymaz.Yeni yapılan siteleri ve sayfaların bu iş için açıldıgını adamlar sanki bilmiyor mu sanıyorsunuz. Pahalı reklamları koysa bile 3.gün çekiyor.
Bu konular bizde daha yeni yeni konuşulmaya başlanırken, yabancı forumlarda yıllardan beri konuşuluyor.Google programcılarıda bu forumlara üye.onlarda insan uzaydan gelmediler :p
www.webmasterworld.com hatta bunu onların kurdugu söyleniyor. webmasterların hile numaralarını ögrenmek için kurulduguna dair söylentiler var.
Bu forumdaki GoogleGuy nickli arkadaş bizzat adsense i programlayan grubun lideri.

Dünyadaki tek zeki adamlar Türkler ve hintliler degil.Google sizce salak mı yada bu kelimelere reklam verenlerin çok parası varda şunu webmasterlara dağıtayım mı diyor :D

Meso kelimesi çok Türk webmasterın hesabı kapandı bu konuya bulaşmayın.

Bu konudan vazgeçin....
hosting tanıtımı yapan ingilizce bir site açın.Yaz geliyor otel,tatil köylerini tanıtan siteler yapın çok kazanırsınız....
google girin ve "istanbul hotel" yazın.sağ blok komple reklam dolu.Alt 20 sayfa reklam dolu google sağ block.Ki Daha sezon açılmadı...
http://www.google.com/search?hl=tr&c2coff=1&q=istanbul+hotel&lr=

Ektra olarak formula1 yarışları için insanlar akın akın türkiyeye gelecek bu yaz ilk kez.Bu adamlar otel motel hotel arayacak.Hotel sahipleride bu pastadan pay alabilmek için google a yüklenecek.

Rakip çok bir konu bunuda unutmayın.
önemli olan çok hit degil.günde sitenize 300-400 kişi gelse.bu adamlar otel motel aramak için gelecek.reklamlara mutlaka tıklayacak.Her tık için 20$ veren hoteller var.Günde 100tık alsanız.en kötü ihtimalle 100$ desek tık başı 1$
100x30=3000$ güzel para.
Bir hintli yada amerikalıda bizim memleketi bizim kadar tanıtamaz heralde....
işe şimdiden koyulmak gerek yaz sezonu gelmeden siteniz iyibiryerlere ancak gelir.
Alt sayfalarınız tam anlamıyla oturur yerine.Pagerank degeride ancak yükselir.

Herkeze kolay gelsin....

adam bunu 1000. keredir yazıyor yuh artık, ve sabrına tebrikler.. mod. oscarlarında oy kullanmıyacaktım yoktur'a veriyorum oyumu :rolleyes:

hala buna benzer konular açılıyorda açılıyor, eğer Google ile çalışmayı seviyor ve ona inanıyorsanız ne böyle konular açın nede bunun rekabetine girin. bu forumlar Google tarafından geziliyor arkadaşlar hatta adsense'e kabul edilen her site inceleniyor.. burda buna benzer 1000 tane başlık olsa yarın öbürgün hesabınız kapatılmasa dahi yeni Google kuralları çıkacak ondan sonra 1 klikten alacağınız $1 için bile bin dereden su getirmeye başlayacaksınız bence meso, teso işlerini şimdilik Türk webmasterlar olarak bırakalım 1 kliğe $80 değilde 1 kliğe $3 veren siteler ile ilgilenelim aylık 100 milyar kazanıp Google'a ortak olmaktansa 1 milyar kazanıp kendimize ortak olalım..

iyi çalışmalar..

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
+++1

meso işi bize ters iş.Herkezin yapabilecegi kolay konu diye yazıyorum.Turizm işini.Yoksa çok konu var :p ama tehlikeli konular.
click başına 1$ da iyi paradır.Çok aç gözlü olmak iyi degil :p

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Nasıl olsa bende 2 tane adsense hesabı var :) Birisini Hic Kullanmadım. Diğerinde 3 aydır 68 $ var :)
Hic Kullanmadıgımda bugun deneme yapıyorum :D Kazandırırsa alırız bir domain. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5