İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ve İspanya Şampiyon...

SS9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5898587.gif

13. Avrupa Futbol Şampiyonası final maçında Almanya'yı Torres'in 33. dakikada attığı golle 1-0 yenen İspanya, şampiyon oldu.Boğalar en son 1964 yılında evinde düzenlenen şampiyonada kupayı kaldırma başarısı göstermişti. İspanyollar'ı tam 44 yıl sonra şampiyonluğa ulaştıran isim ise Fenerbahçe'yle ön anlaşma imzalayan Luis Aragones oldu.

İspanya alnının akıyla şampiyon oldu kısacası :p

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bizim hocaya bak be hey be yıllara meydan okuyor.. genç fenerbahçeli aragones :D:D:D

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ispanya'nın şampiyon olmasını dilemiştim, oldu. Ama şimdi Aragones tasası aldı beni. Fenerbahçe'de ne yapacak ve ondan daha kötüsü 70'lik rakı alsanız daha iyi diyenler boş durmayacak. Aragones, Feldkamp'ın asker arkadaşı diyenler rahat durmaz, onu da alaşşağı ederler.
Bana sorarsanız Ispanya'yı şampiyon yapmak yetmez. Diğer takımları tutan arkadaşlar kızmasın ama Fenerbahçe Cumhuriyeti Ispanya'dan daha büyük ve kalabalık...

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Belliydi saten. Almanya bize karşı nasıl oynadı?... Ben emindim İspanya'nın yeneceğinden ama Almanya'da bir tane ata diyodum. Olsun bu da iyi. Aslanım Aragones :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi