chat ege.net

Ve sonunda Hotmail'in içine Gmail kaçtı!

abuz89

Müptela
Katılım
30 Mar 2010
Mesajlar
3,402
Yazılım devi Microsoft, müşterilerinin Hotmail yerine Google'ın Gmail'ini tercih etmesine teslim oluyor.

Hotmail'de yapılan son değişikliklerin ardından Microsoft, kullanıcıların diğer web servislerini hesapları içerisinden kullanabileceğini açıkladı. En büyük rakipler olan Yahoo! ve Gmail de bu servislere dahil bulunuyor.

Microsoft Hotmail'in ürün müdürü Dan Craddock konuyla ilgili şunları söylüyor: "Müşterilerimiz yeni özelliklere tekrar kayıt olmadan sahip olmak istiyorlar ve bunu anlıyoruz."

Bu değişikliğin sonucunuda Hotmail arayüzü artık herhangi bir e-posta adresiyle beraber kullanılabiliyor. Microsoft kullanıcıların bu hizmeti kullanmasını umarken, 30 milyon kullanıcının Windows Live ID'si olarak Hotmail olmayan bir e-posta adresi kullanıldığı iddia ediliyor.

Son üç gündür bazı kullanıcılar Hotmail hesabına ulaşmakta sorun yaşasa da bunun eklenen yeni özellikle pek ilgisi yok.
 

facebookfake

Şen Üye
Katılım
8 Ara 2010
Mesajlar
60
Yaş
26
gmail daha güvenli oldugunu dusnuorm acıkcasi
aynen hızlı daha rahat kulanıcı arayüzü birde googlede text reklam bulunurken hotmailde sağda üstte mail ortasında altta ve her tarafta flash reklam var ve microsoft ie kullanmamızı tavsiye ediyo sizce ie bunları kaldırırmı hayır :)

o yüzden Google Chrome And Gmail
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst