İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vegas|yasakpara Siteleri ?

H

Heryerdeyiz

Misafir
Hepimizin dikkatini çekmiştir heralde vegas reklamları baya bi sitede gördüm hemde bunlar sağlam siteler bu reklamları özelliklede taraftar sitelerinde forumlarında vs.vs gördüm peki bunların da bi affilate sistemimi var benmi göremedimyoksa direk onlar iletişime geçip reklammı vermek istiolar nasıl bir sistemle çalışıolar çalışan arkadaşlar varmı kazanç durumu nasıl?
mesela gördüğüm bi kaç site;
oyunsalonu.com
bahsedeger.com
vs.vs.

İyi Çalışmalar...

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
oyunsalonu.com affiliater sistemi yoktur kendi parasi ile hitli sitelere reklam veriyor diger bahsedegerde aynı sanırım oteki vegas europe felan gibi sitelerse affiliate üzerine kurulu getirdigin adam para yatitirsa yüzde kırkı direk senin iyi for example www.vegas.com

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vegas va yasakpara sitelerinin hemen hemen tamamı affiliate programına sahiptir. Bir kaçı ile ciddi bir çalışma içerisine girebilirsin aslında. Özellikle son zamanlarda artan türkçe dil desteği sayesinde türk ziyaretçilerini yönlendirmede de sorun yaşamayabilirsin... bu tür programlarda uzun vadeli olanları tercih etmeni öneririm :)

paraninsifresi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en son verilen başlığa ben de birşeyler yazdım.
neyse ben forumu hatmetmeye devam edeyim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi