İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bonusum.com

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Veli Can Tefon - İlim İlaç Şikayet

Şirketin adı İlim İlaç sahibi Veli Can Tefon bir buçuk aydır maaşımı vermiyor. Bir buçuk aydır iş sözleşmemi de yapmadı üstelik sigortalıyım sanıyorum bir ay boyunca sigortasız çalışmışım. Diğer bir konuda sözleşme kağıdını imzala getir dedi imzaladım sürekli farklı bahaneler uydurarak onu da geçiştirdi. Geçen hafta pazartesi günü paramı vermediği için işten çıktım daha doğrusu yol param kalmadığı için gidemedim işe çoğu zaman kendi laptobumu götürdüm şirketin içerisinde ki bilgisayarlar eski diye bir iş veren böylesine iyi niyetli çalışanına bunu yapmaması gerek. WhatsApp'tan bir hafta sonra göndereceğim bekle dedi ve yine göndermedi. Bu şahıs paramı vermediği için evkura olan borçlarımıda ödeyemedim. Üstelik kardeşime ve arkadaşlarına iş yerinin kombi bakımlarını ücretsiz yaptırmıştım iş yerine zarar olmasın diye iyi niyetli düşünmemek gerekiyormuş. Bu şahıs estrogenolit ladyera gibi çoğu zamanişe yaramayan ilaçlar satılıyor. Şirket dediğim de normal ara sokakta bir ev tarzı yer. Şirketin içerisinde ki kameralar incelendiğinde milletin sürekli olarak şikayet telefonları açtıkları ve daha başka neler neler ortaya çıkacaktır...

Kanıt Link:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5