Venezuela’da askeri darbe oldu

Cimcime_Cool

0
Onaylı Üye
Katılım
15 Ekim 2002
Mesajlar
404
Reaction score
28
Konum
Adana
Uzun süredir ne zaman Venezuela’da Maduro gidecek diye düşünüyordum. Ülkede uzun yıllardır iktidarda olan Maduro ve yandaşları, ülkenin tüm gelir kaynaklarını özelleştirip ülke batırmışlar. 2018 yılı enflasyon rakamları yüzde 3 milyonu geçmiş. ABD ile de kavgalı olan Maduro’nun indirilmesi için askeri darbe girişiminde bulunuldu.

Maduro emrindeki polisi askerin üzerine gönderdi. Ancak sosyal medyadan gelen haberlere göre Maduro ülkeden kaçmak için plan yapıyor. Sivillerin de içinde olduğu devasabr kalabalık başkente doğru yola çıkmış. Polisin de daha fazla direnmeyeceği ve Maduro’yu teslim edeceği yönünde tahminler yapılıyor. Bazı generallerin de Maduro’ya ihanet ettiği yönünde bilgiler geliyor. Henüz haberler çok sıcak. Umarım kimse zarar görmeden ülke huzura kavuşur.
 

reklamajansi007

Onaylı Üye
Katılım
24 Nisan 2019
Mesajlar
28
Reaction score
7
Konum
Fransa
Gözünü sevdiğim ülkesinde medya yok ki haberimiz olsun. Haberleri sosyal medyadan ya da YouTube üzerinden Cüneyt Özdemir’den alıyoruz.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst