İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

veri girişi, veri aktarımı, editörlük, redaktörlük, site güncellemesi yapabilirim

getpass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam.

üniversite öğrencisiyim, türkçe'ye fazlasıyla hakimim ve hızlı klavye kullanabiliyorum. hem çokça boş vaktim hem de ek gelire ihtiyacım olduğundan böyle bir ilan vermek istedim. bir sitedeki verileri başka bir siteye geçirebilirim ya da herhangi bir siteyi güncelleyebilirim (video eklemek, oyun eklemek vs. dahildir). bunun yanında türkçe'm iyi olduğu için editörlük/redaktörlük de yapabilirim. yani bir metindeki veya sayfadaki yazım hataları, anlatım bozuklukları, yanlış noktalama işaretleri veya yanlış kullanılan kelimeleri düzeltebilirim.

fiyat konusunda anlaşabiliriz. sanırım yeni üye olduğumdan özel mesaj fasilitesini kullanamıyorum. o yüzden ilgilenenler özel mesaj atmak yerine bu başlığa msn adreslerini vererek cevap yazsın.

kolay gelsin.

ENVER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba yarın öğleden sonra online olurum. görüşebiliriz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5