İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

veri girişi

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sitelerden verileri alip kaydedecek, kaydedilmiş verilerden sitelere post açacak bir arkadaş aranıyor. Craigslist.org sitesi üzerinde çalışma yapmış veya bu sitenin ne işe yaradığını anlayan veya Ingilizce bilen tercih sebebidir.

Saatlik ücret $5 üzerinden çalışılacaktır.
Ilk 1-2 hafta çalışma süreleri deneme amaçlı ve az yoğunlukta olacak. Gelecek haftalarda full time'a kadar çıkabilir. (Deneme, ücretsiz anlamında değil, yapacağımız çalışmaların testi anlamında)

Craiglist / Ingilizce bilginiz ile pm atınız veya buraya yazınız.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
craigslist i bir süredir takip ediyorum ve bazı ilanlardan iş çıkartıyorum

detayları alabilirmiyim

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Craiglist; anladığım kadarıyla çok dilli bir ilan sitesi.İngilizcem iyidir.Ama oradaki ilanları Türkçe'ye çevirecek kadar değil.Daha önce veri giriş elemanı olarak tecrübem var.
İş yeriniz nerededir acaba?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Herhangi bir çeviri yapılmayacak. İki boyutlu bir durum söz konusu. Birincisi siteyi gezip oradaki ilanları copy paste yaparak word, text gibi dosyalara kaydetmek. İkincisi elimdeki bazı text, word dosyalarından siteye post atmak. Yani al ya da ver.

Ingilizce neye lazım? Birincisi siteyi efektif ve hızlı kullanmak önemli, bu açıdan. İkincisi de, kelimeleri biraz değiştirerek yazabilmek gerekebiliyor. Çünkü aynı ilanı birden çok şehire postaladığında bazen çalışmıyor post, öyle bir koruma sistemleri var.

Evden çalışılacak, nerede olduğunuz önemli değil.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Aşağı yukarı ne kadar zamanda ne yapılabileceği belli zaten. Bu ortalamanın altına düşüldüğünde bir sorun var demektir. Onun dışında şu kadar yaptım derseniz odur benim alacağım değer.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bu ilan halen geçerli. Siteyi gezip ilanlardaki verileri benim vereceğim formda girecek birini arıyorum. Ingilizce gerekli. İlanlarda kelimelerde ve kelime sıralarında ufak değişiklikler yapılması gerekli. Direk copy&paste değil.

Ingilizce ve craigslist tecrübesi ile ilgili pm veya post yazınız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5