Verim Muhasebe Programları ve Ticari Çözümler

zekoriya

0
İyinet Üyesi
Katılım
21 Ekim 2010
Mesajlar
54
Reaction score
0
nanosoft-verim-ticari-logo.png
Verim Ticari 2003 yılında kurulmuştur. Verim Ticari kurulduğu tarihten itibaren çeşitli firma ve sektörlere yazılım projeleri geliştirmektedir. Cihaz otomasyonları, sipariş takip, personel takip, üretim takip, maliyet analizi ve üretim planlaması üzerine yazılım projeleri geliştirmiştir. Fakat oluşturulan bu özel yazılımların hepsinin de finans yazılımına yani muhasebe altyapısına entegre edilme ihtiyacı duyması, ekibi düşündüğü planını uygulamaya yöneltti.

Bu nedenle yazılım ekibi 2004 yılında ön muhasebe programı yazmak için kolları sıvadılar. Böylece sektörünün lider firmalarından biri olan “Verim Ticari”nin temelleri atılmış oldu.

İlk olarak verim ticari ön muhasebe programı 2005 yılında beta sürümünü yayınladı. Programdaki eksiklerin tamamen giderilmesi ile 2006 yılında Türkiye genelinde program satışa sunuldu.

Verim Ticari Yazılım ekibi programı geliştirirken en başta diğer yazılımlar gibi aynı modülleri geliştirdi. Her ticari yazılımda çek-senet, banka, kasa, fatura ve sipariş gibi modüller bulunmaktaydı. Fakat yazılım ekibi modül yazılırken devamlı adına yakışır olması için sürekli "bu modül en Verim'li şekilde nasıl kullanılır?” diye düşünerek yazılımı geliştirdi. "Kolay ve Kullanışlı” felsefesi bu yıllarda ürünle bütünleşmeye başladı.

Yazılım ekibi Verim’in bu derece başarılı olmasından dolayı 2008 yılı başında elindeki diğer 12 programın geliştirmesine son vermiş ve tüm haklarını farklı firmalara satarak sadece muhasebe programı ve ticari yönetim çözümleri alanına odaklandı.

Muhasebe programı arayanların dikkatine;
• Pencerelerle boğuşma dönemi bitti.
• Ticari Programınızı kullanmak için günlerce eğitim almanıza artık gerek yok.
• Tek ekranda tüm kartları ve hareketleri aynı anda görme avantajını yaşayın.
• Vadesi gelen evraklarınızı unutmayın “Verim” size hatırlatsın.
• Diğer programları kullanırken bu iş daha kolay olamaz mı diyorsanız “Verim Ticari” ile tanışmanın tam zamanı…

Programlarımız: Verim Free, Verim Basic, Verim Smart, Verim Enterprise ERP/MRP II, Verim Enterprise Comport
Daha detaylı bilgi için 0212 212 3322
Web Sitesi: www.verimticari.com

Verim ticari Nanosoft kuruluşudur.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst