İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Veritabanımda ek yük

zazagame

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba iyinet ailesi. :) Benim bir web tabanlı oyun projem var.Foruma konu açmıştım Adı pegason gören vardır belki.Veritabanımla ilgili küçük bir sorunum var.Şimdi benim veritabanındaçok update oluyor.Yani işlemler filan çok fazla tabloda bu yüzden sürekli ek yük oluşturuyor.Onarınca gidiyor ama sürekli onarırsam çöker filan diye düşünüyorum.Bu Ek yük ne gibi sorunlar oluşturabilir,veya iyi bir host alırsam bir sorun çıkar mı? Ben size planımı söyleyeyim yanlışm varsa söyleyin lütfen.

Şimdi sınırsız bir hosting alacağım,oyunumu bu host'un üstüne yükleyeceğim.Veritabanım ek yük oluşturursa günde 1 veya haftada bir tabloyu onaracağım(2-3 tane tablo varda sadece bir tablo ek yük oluşturuyor.).İşte bu şekilde devam edeceğim hiç düzen bozmadan.

Planım bu yanlışlık varsa söylerseniz sevinirim beyler. :)

Ekleme: Cevap verecek kimse yok mu ?

Juduras

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer sql 'lerinizi azaltmanın bir çaresi yoksa mecbur olarak onaracaksınız,tabi bu da bazen veri kaybı yaratabilir veritabanınızı onarmadan önce yedeğini alırsanız bir sorun çıkmayacaktır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5