Vestel'den Akıllı Saat ve Akıllı Bileklik Geliyor!

knightx

0
İyinet Üyesi
Katılım
15 Eylül 2010
Mesajlar
458
Reaction score
1
Yerli teknoloji devlerinden Vestel, büyük bir stant ile MWC 2016’da yerini aldı. Vestel bu stantta akıllı telefonları ile birlikte üzerinde çalıştığı akıllı saat ve akıllı bileklik prototiplerini de gösterdi.

MWC 2016 hem mobil ürünler hem de giyilebilir teknoloji ürünleri açısından oldukça bereketli geçiyor. Ülkemizin de mobil alanda ürünler geliştiren yerli markası Vestel‘de mobil ürünlerini göstermek üzere MWC 2016‘daydı. Firma burada henüz geliştirilme aşamasında olan akıllı saat ve akıllı bileklik prototiplerini de gösterdi.

vestel-ak%C4%B1ll%C4%B1-saat.jpg


MWC 2016‘da Vestel Venus marka akıllı telefonlarını ve yeni akıllı telefon prototiplerini gösteren Vestel aynı zamanda burada adı ilk olarak Vestel için 2013 yılında duyulan akıllı saat ve fitness takipçisi akıllı bileklik prototipini de gösterdi. Bu prototipler ile birlikte giyilebilir teknolojiler için bir de akıllı kulaklığı bulunan Vestel’in MWC 2016‘da birçok ürünü bulunuyor.

Ürünler prototip oldukları için henüz bir bilgi bulunmuyor ancak Vestel akıllı saat Pebble Time Round benzeri yuvarlak bir tasarıma sahip, fitness takipçisi Vestel akıllı bileklik ise Xiaomi Mi Band benzeri ve oldukça kemikli bir tasarım sahip. Ancak bu tasarımlara çok fazla alışmamak lazım zira bu tasarımlar ürünlerin hala geliştiriliyor olması ile farklılaşacaktır.

Vestel’in sadece akıllı saat ve akıllı bileklik değil giyilebilir teknoloji ürünleri içerisinde sanal gerçeklik gözlüklerine de sıcak baktığını MWC 2016‘da belirttiğini ekleyelim.

Kaynak : wearlogy
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst