İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Video domainleriniz alınacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
Merhaba arkadaşlar,

İçerisinde video kelimesi geçen ; name.com - godady.com kayıtlı en az 5 aylık infolu domainlerinize talibim.

Özel mesajlarınızı bekliyorum.
Saygılar.

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
dinivideolar.net domaini var ama aklımda fiyat yok

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
dinivideolar.net domaini var ama aklımda fiyat yok

Hocam genel video sitesi için uygun domain olsa daha iyi olur, yani video scriptimde api sistemi var ; uygun kaçmayacak videolar arattırılabilir. Yani videozadasy.com gibi anlamsız domainde olabilir, uzun olmasın ; godady-name kayıtlı, infolu ve içerisinde video kelimesi geçen genel video domainleri arıyorum.

OzgurS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
domain alıyorsanız pm atin

Moderatör tarafında düzenlendi:

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
Teşekkürler, genel video domaini arıyorum.

Ve altını çiziyorum içerisinde video kelimesi geçmeli ve ilk mesajımda belirttiğim kurallara uygun olmalı.

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
200 civarında hitide var. godaddy de kayıtlıdır. düşürseniz iletişim için pm atabilirsiniz.

ile ilgilenmediğimi belirtmiştim, site genel video sitesi görünümde ancak daha öncesinde olarak kullanılmış, temiz olması daha önemli.

Ayrıca site olarak değil, sadece domain olması daha iyi olur.Diğer webmaster forumlarından 1 adet alınmıştır.

T

trgy

Misafir
ben de 2 yıllık bi video domaini var ama napsam diye düşünüyorum. iyi fiyat verirsen satarım. :)

roketvideo.com

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
ben de 2 yıllık bi video domaini var ama napsam diye düşünüyorum. iyi fiyat verirsen satarım. :)

roketvideo.com

Godady backorder ile 8 yaşında bir keklik yakaladık, konuya bildirmeyi unuttum godady sayesinde aldık hocam.:)

Merhaba

http://forum.iyinet.com/domain-haberleri/131503-iyinet-kupon-koduyla-domain-kaydi-basladi.html

Konusunda promosyon kodu dağıtılmaktadır, isterseniz bir iceleyin bir çok domain boşta elbet aklınıza yatan bir domain bulabilirsiniz.

Öneri için teşekkürler, konu kapanabilir.

lbrk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
video-izle.info istersen yaparız. bu gün kayıt godaddy

lbrk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
pm atmamıştım zaten :) valla biraz öyle oldu Line

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5