İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Video kasetlerden Görüntü Aktarımı hakkında yardım talep ediyorum

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Merhaba arkadaşlar, istanbul / eyüp te kendime ait ufak bir ofisim var burda web işlerinin yanı sıra bilgisayar sistemleri üzerine çözümler üretmeye çalışıyorum. Bakım anlaşması yaptığım bazı firmaların yanı sıra evlerde pc teknik servis vs. gibi hizmetler vermekteyim. Bilinidiği gibi piyasada bir durgunluk var ve işletmenin dönmesi için yeni birşeyler arayışı içindeyim. Bir alt katımda bulunan kırtasiye ile görüşmemde kendisine aşırı derecede video kaset geldiğini ve bunları cd ye atacak zamanının ve ekipmanının olmadığını söyledi. Bende buna karşılık olarak kaset müşterilerini bana yönlendirmesini istedim, oda olur dedi. Buraya kadar herşey güzel fakat şuan için elimde 1 adet snazzi capture kartı, bir adet sony vhs video oynatıcı, bir adet samsung marka mini dv digital kamera ve diğer bağlantı aparatları vs var, fakat bunların dışında çeşitli video kasetleri gelmekte. Şimdi ben her kaset için ayrı bir oynatıcı alsam hem yer bakımından hem kablo çokluğu bakımından, hemde maddi açıdan epey bir zorlayacak gibi görünüyor. Sizlerden ricam bu işler için herhangi bir komple set varmıdır ? Daha önceden bu işi yapmış olan püf noktalarını bilen arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim. Şuan için haftada 25-30 arasında kaset gelmekte bunlardan yapabildiklerimi yani benim formatımdaki lerini kendim yapıyor diğerlerinide, yakınımda bulunan bir fotoğrafçı var kendisine veriyorum. Siz şimdi ona sor diyebilirsiniz ama o yüzü kendimde bulamıyorum. Şahsen biri bana bu tarz işleri verse ardındanda senin kullandığın ekipmanlar nedir diye sorsa açıkçası pek hoşuma gitmezdi. Umarım durumu izah edebilmişimdir.

Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5