Video Kategorileyerek Video Başı 1 TL kazanın

spywaredz

0
İyinet Üyesi
Katılım
5 Eylül 2011
Mesajlar
14
Reaction score
0
G1qOpv.png


Sistemimiz çok basittir ve kullanışlıdır. Size özel bir panel vardır ve bunun üzerinden kolayca para kazanabilirsiniz. Her video başı 1 TL kazanıyorsunuz. Tek yaptığınız panel üzerinden yetişkin videosunu izleyip aşağıda verilen kategorilerden, video için uygun olan kategorileri seçiyorsunuz ve gönderiyorsunuz. Anında bakiyenize +1 TL düşüyor.

Aklınızda soru işareti kalmasın diye Sık Sorulan Sorular:


S: BU SİSTEMDE NE YAPARAK PARA KAZANACAĞIM?

C: Üyeliğinizi oluşturduktan sonra panelinizde bir video listesi göreceksiniz. Bu videoları panelinizden izleyerek aşağısında verilmiş kategorilerden hangilerini içerdiğini seçeceksiniz.
---
S: VİDEO KATEGORİLEME BAŞI NE KADAR PARA KAZANILIYOR?

C: Video kategorileme başı 1 TL kazanırsınız. Fakat unutmayın eğer kategorileri rastgele şekilde işaretlerseniz işleminiz onaylanmaz.
---
S: BU SİSTEM BİR SÜRÜ SPAM GİBİ VİDEO AÇIP BİLGİSAYARIMI BOZAR MI?

C: Tabikide hayır ! Buradaki amaç anlaşmalı video sitelerinin kategorileme karşılığı size para ödemesidir. Bu sitedeki panelden asla başka bir yere yönlendirmez her işinizi *****para.com üzerinden yaparsınız. Hiçbir spam veya reklam görmeyeceksiniz!
---
S: VİDEOLARIN İÇERİĞİ NEDİR?

C: Videoların içeriği tamamen yetişkinler içindir. Ve kategorilerde tahmin edeceğiniz gibi ona göredir. Fakat kayıt olurken doğum tarihi sormuyoruz 16 yaşında biri de üye olsa buna karışmayız. Herkesin kendi seçimleridir !
---
S: ÖDEME NASIL OLUYOR?

C: Sisteme üye olduktan sonra ödeme alabilmek için banka IBAN numaranızı ve banka adını yazmalısınız. Salı gününden önce ödeme talep eden tüm yayıncılarımızın ödemeleri belirttikleri banka hesaplarına Salı günü mesai saatleri içerisinde aktarılır. Ödeme alt limiti 35 TL'dir.
---
S: KAZANÇLARIMDAN HERHANGİ BİR KESİNTİ OLUYOR MU?

C: Kazançlarınızdan hiçbir kesinti yapmamaktayız.
---

Hemen Para Kazanmaya Başlamak için Tıklayınız
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst