İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Video Reklamlar başladı...

lynch

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gorsel reklam her zaman icin etkilidir, ilerleyen gunlerde tv reklamlari, internete bile kayabilir cunku sayilabilirligi,istatistigi genis ve daha cok hedefe odakli

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
izlendiğinde mi kazandırıyor?, eğer öyleyse video siteleri başta olmak üzere birçok site için bu reklam türü iyi gelir getirecektir.Tıklanmadan çok izlenme olacaktır büyük ihtimalle.

NovemberRain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Desenize kendi sitemde çalıştığım Bankanın video reklamı çıkacak :D Gerçi sitemde 336x280 ebadlarında reklam var ama hiç video'ya rastlamadım rabbim bize sitemizde videolu reklam günlerinide gösterir inş. :) Hayırlı olsun ne diyelim

NovemberRain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Kullanıcının yalnızca videoyu başlatmak üzere oynatma düğmesini veya açılış resmini tıklamasını raporlamayız. "

Bence çok kazandırmaz gibi geliyor :)

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar anladığım kadarıyla oynatmaya para vermiyor, reklam tıklanıp reklamverenin sitesine ulaşıldığında kazanç sağlanıyor.Adsense'in mantığı aynen devam ediyor, bu durumda izlenme olacaktır ama tıklamanın fazla olacağını sanmıyorum.

demirhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu video reklamı yerleşim kodunu bulamadım.
nasıl koyabilirim ilgili kodları adsense panelinde vermiyor sanırım sadece örnek yerleşimi gördüm

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5