İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

video scripti ..açık artırma satılık

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadas fıkır degıstırmıs 200 ye 3 kısıye satmıs satmayada devam edıyor :)

evet fikir değiştirmek zorunda kaldım ..
çünkü 200 ytl ye bir kişiye satmaktansa ..

hem bu kişi 200 ytl ye de zorla alıyorsa .. ve kodları zendli istemiyorsa
çöpe atacağıma hem maddi sıkıntılarıma iyi gelir ..
hemde diğer scripti alan kişilere bir video scripti ve full seo su yapılmış bir google adsense kazanç kapısı yapar ..

:)

kendim kazanırken başkaları da kazansın

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bu arada botunu çözdüm hatta yaptım aynısından bir tane:)

PHP:
$degisken=trim($_POST[keyword]);
$degisken=str_replace(" ","+",$degisken);
$adres="http://www.youtube.com/results?search_query=".$degisken."&search=Search";
$kaynak=file_get_contents($adres);

$isim='#<div class="vtitle">(.*?)</div>#Ui';
 preg_match($isim,$kaynak,$d_isim);
 $d_isim=$d_isim[1];
 $d_isim=strip_tags($d_isim);
 echo $d_isim;

gibi:) bir an botu yayınlamayı düşündüm ama satışını baltalamamak adına gizli tutacağım. güzel bir fikirle yapmışsın . bol satışlar

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gibi:) bir an botu yayınlamayı düşündüm ama satışını baltalamamak adına gizli tutacağım. güzel bir fikirle yapmışsın . bol satışlar[/QUOTE]

ne güzel bir düşünce ..

teşekkür ederim ..
zaten kodları full açık veriyorum önceden satın alan birisi olabilirsin ya da alanlardan birisinin arkadaşı ..

sorun değil zaten kodları açık kaynak dağıtıyorum .. NEDEN Mİ ?
...
tek başıma kazanmayayım .. script satın alacak olanlarda bir şekilde kazansın .. reel hitleri olan bir siteleri olsun :) seo su meo su her bişey tamam olsun .. eksikleri varsa da kendisi oyalanarak çözsün eklesin diye :)

yazdığım kodları bir lise öğrencisi bile kolaylıkla okuyabilir ve nerede ne olduğunu anlayabilir .. çok eksiğim de vardır belki .. kimse tam olarak mükemmel olamaz :..

scriptin demo adresi aynı değişmedi ..

www.aynimahalle.com/v2/video

admin girişi ..

www.aynimahalle.com/v2/video/admin.php

kullanıcı adı : demo
şifre : demo1

--

satışı baltalamak isteyenler olacağını zannetmiyorum burada zaten tek başıma kazanç sağlamayı düşündüğüm birsey satmıyorum ..

diğer konularda da belirttiğim gibi isteyenler istediği gibi satışını farklı kullanımını kullanablir .. geliştirebilir ..
buna engel olmaya da gerek yok .. yazan benim daha farklı olayları da yapabilecek sistemler de yazabilirim hatta bunları da satışa sunabilirim ..
bittiği zaman birsey bulabilmek bazen çok zor olmuyor ..

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script süper param olsa alırım hayırlı satışlar oneself

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script süper param olsa alırım hayırlı satışlar oneself

teşekkür ederim

evet script satışları 1 günlüğüne devam ediyor ..
1 günlük süre sonrasında yani yarın gece 24 ten sonra satışları durdurcam ..

almak isteyenlere duyurulur .. az reklam koktu ama affedin ..

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam herkese ..

video scriptine bir kaç ekleme yapıldı ..
seo firendly url ler ( - ) işaretlerine dönüştürüldü .. önceden hex kodları ile geliyordu .. :) isteğe uygun olarak bu şekilde düzenledim ..

film detay sayfasına video link ve player link bilgileri eklendi ..

demo adresi aynı ve admin bilgileri aynıdır ..

satışlar 10 aralık 2006 04:04 tarihinden itibaren kaldırılmıştır ..

iyi çalışmalar herkese ..

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkesten özür konu editleme yapamadığım için ..

flood olarak üst üste cevaplar yazıyorum konuyu tekrar gündeme getirebilmek için ..
farklı tasarımlarla video scriptinin satışına devam etmekteyim ..

full seo uyumlu ve içerisinde spam sayfa üretebilen bir arama motoro bulunan , youtube den oto istenilen kelimelerde arama yapıp siteye resim ve bilgileri ile getiren bu muhteşem video scriptini almak isteyenlere duyurulur ..

demo adresi .. ve admin bilgileri konu içerisinde ki bilgiler ile aynıdır ..

farklı tasarım isteyen arkadaşlara ek bir tasarım ücreti script full açık kod olarak verilecektir ..

not : script kendi kodlamamdır .. w a r e z ya da farklı bi editlenmiş c o d e değildir ..

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm

selam ..

benden video scripti satın alan arkadaşlar ..

onlarda bulunan email adresime aşağıdaki taslağa uygun olarak bilgilerini göndermeleri doğrultusunda , oto video eklemenin düzenlenmiş kodlarını kendilerine email olarak ileteceğim ..

youtube nin alt kodlarında olan değişiklikten dolayı video ekleme kısmında thumb resimlerin oto alınması sürecinde bir problem doğmaktadır .

sattığım scripte destek anlamında gelen email tarihlerine göre , sıralandırıp sorunları çözmeye çalışacağım ..

iyi çalışmalar herkese ..

destek talep taslağı ..

site adresi : www.xxxx.com
admin giriş url : wwww.xxx.com/admin.php (ya da hangi klasör ise ..)
admin login kullanıcı adı : kullanıcı adı
admin login şifre : şifre
sorun hakkında açıklayıcı not : video ekleme kısmında bir problem var ..
isim ve soyisim : isminiz soyisminiz

bu formu mahir.koc [ at ] mistix.net ya da mahir.koc [ at ] gmail.com adreslerine ileterek ,max 12 saat içerisinde yeni sisteme göre editlenen kodlar tarafınıza gönderilecektir .

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
youtube video ekleme olayında kod değişikliği oldu dün gece ..

benden video scripti alıpta video ekleme sorun yaşayan , resimleri kaydetmiyor .. diyen arkadaşlar .. bana mahir.koc[at]gmail.com ya da p.m ile ulaşsınlar ..

güncel video ekleme dosyası gönderilecek ..

kısa bir zaman sonra update edilmiş ve daha farklı özellikleri olan bir video scripti satışa sunulacaktır ..

herkese iyi çalışmalar

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eklerler daha birşeyler :))

merak etme raptor satışını baltalamıyorum ..
konu açılma tarihleri belli .. sanırsam

sana hayırlı satışlar ..

script sattığım kişilere destek olsun diye burada güncelleme var yapamayanlar varsa haberleri olsun diye hortlattım konuyu .. ama yeni bir versiyon ve yeni bir tasarım ile yeni bir video scripti satışa sunmayı planlıyorum

isimciNet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
oneself yeni bir versiyon video scripti ne zaman satışa sunarsın? video scripti almayı düşünüyorum bu aralar.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eklerler daha birşeyler :))

merak etme raptor satışını baltalamıyorum ..
konu açılma tarihleri belli .. sanırsam

sana hayırlı satışlar ..

script sattığım kişilere destek olsun diye burada güncelleme var yapamayanlar varsa haberleri olsun diye hortlattım konuyu .. ama yeni bir versiyon ve yeni bir tasarım ile yeni bir video scripti satışa sunmayı planlıyorum

yok anlamıyorum bu mesajı, ilk siz yaptınız diye scripti sizdenmi aldığımı düşünüyorsunuz.Ayrıca satışımı baltalıyorsun demedim zaten sadece bugünkü scriptde aramalarda kod fazlalığı gördüm ve yazdım o kadar büyütmeye gerek yok.Ayrıca moda oldu başkasına çamur atmak benimkini aldın diye :) size hayırlı satışlar..

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok anlamıyorum bu mesajı, ilk siz yaptınız diye scripti sizdenmi aldığımı düşünüyorsunuz.Ayrıca satışımı baltalıyorsun demedim zaten sadece bugünkü scriptde aramalarda kod fazlalığı gördüm ve yazdım o kadar büyütmeye gerek yok.Ayrıca moda oldu başkasına çamur atmak benimkini aldın diye :) size hayırlı satışlar..

hehe yok yok ..

moda falan olmadı moda ya yakın oturuyorum ama :))
senden özür diliyorum .. zaten az önce inceledim scriptin benim kisi ile farklı .. ve başarılı .. ö.m de yazdım sana .. özür :)) hayırlı satışlar sana ..

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oneself yeni bir versiyon video scripti ne zaman satışa sunarsın? video scripti almayı düşünüyorum bu aralar.

eklemek üzere olduğum bir kaç özellik var ..

bu eklemeler biter bitmez tahmini olarak 2 gün sonra bitirebilirim ..
bittiğinde burada konu olarak sunacağım zaten ..

iyi geceler .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5