İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Video Scripti (Yeni Yazdım)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
güzel script olmuş fakat eksiklikler var bence, mesela düşük çözünürlükteki videoları olduğundan büyük gösterdiği için hiç bi şey anlaşılmıyor, ayrıca videonun tamamı yüklendikten sonra oynatabiliyorsun, bi taraftan yüklenirken öbür taraftan izlemek en iyisi. haa o zaman fiyatı da 250 ytl olmayabilir ayrı bi konu. kişisel tercihim 250 ytl vermek yerine eksiksiz haline 500 ytl vermek olurdu (sadece bi eleştiri)

lahmacun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
favorites malesef aspsi yok anlamam aspdende
Zıpptın eleştirilere tabiki herzaman açığım amcak bahsettiğin konuyu ben eksik olarak görmüyorum. Az sayıda küçük boyutlu dosya mevcut zaten. Yüklenir ken izlemeyi ben sevmiyorum takılma olabiliyor. Ama müşteri nasıl isterse o şekilde ayarlanır zaten sorun olmaz..

ugurcan valla ne forumum var ne mp3 sitem.

teşekkür eder sayılarımı sunarım. :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ugurcan' Alıntı:
başka şeylerde yapabilirim

ya allahım sabır ver :)...sen eski türk filmlerindeki karakterler gibi hareket ediyosun uyandıriyim :)...

dostum script gayet hoş ancak bişi soracaktım...

benim asıl işim tasarım...ben sitenin tasarımını yapsam sen bu sicripti ona uygularmısın...tasarımı beğenmedimde...asp olsa sorun değilde php hiç anlamıyom...

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OnurSqL' Alıntı:
bence uzatma adam emeğinin karşılığında para istiyor.
Herşey para değildir bunu sakın unutma...

venom' Alıntı:
ya allahım sabır ver ...sen eski türk filmlerindeki karakterler gibi hareket ediyosun uyandıriyim ...

olabilir... ben burda arkadaşla bir konuşma içersindeyim...
@lahmacun size sordu mu bişi... bu arkadaş nasıl biri eski turk filmndekilere benzio mu para yerine başka bir iş yaptırsam mı vs vs gibi sualler neyse önemli değil @lahmacun bak senin kafanda para yerine böyle şöyle yaparsan gene ödeşebiliriz vs vs dersen beklerim :p

--KONU DIŞI---
Boşu boşuna kalp kırmaya ve ortalığı ateşlendirmeye gerek yokki adamın satışınıda baltalıorz ...

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demo adresi çalışmıyor. görebileceğimiz alternatif bir adres yok muydu?

lahmacun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam

ne vereyim? Türk filmi vs gibi atılan mesajlara yorum yapmıyorum.

venom istediğin tasarımı scripte uygulayabiliriz.

HighVoltage siteye yoğun ilgi nedeniyle serverlerimiz kitlenmiştir :D Şu an bir sorun yok görebilirsiniz.

Saygılar.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ugurcan' Alıntı:
Herşey para değildir bunu sakın unutma...

olabilir... ben burda arkadaşla bir konuşma içersindeyim...
@lahmacun size sordu mu bişi... bu arkadaş nasıl biri eski turk filmndekilere benzio mu para yerine başka bir iş yaptırsam mı vs vs gibi sualler neyse önemli değil @lahmacun bak senin kafanda para yerine böyle şöyle yaparsan gene ödeşebiliriz vs vs dersen beklerim :p

--KONU DIŞI---
Boşu boşuna kalp kırmaya ve ortalığı ateşlendirmeye gerek yokki adamın satışınıda baltalıorz ...

dostum kusura bakma ben ölesine takılmak istedim, art niyetim yok...neyse konu sapmasın

lahmacun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nelerle Uğraşıyoruz.

Selam
firmamıza gelen mail;

Mesajı Gönderen:*****
Şirket: *******
Web Adresi: -
Email: *******
Telefon: -
Faks: -
Konu: ******
Mesaj http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=32475 adresinde size ait olan bir yazılımı kendisinin yazdığını söyleyen biri var.ancak scriptin altında adresiniz mevcut. bilgilendirmek istedim. \ IP: *******

Arkadaş sanırım iyi bişey yapmak istemiş ancak bilmediği bazı konular var sanırım. Anlamadığım insanlar gerçekten iyi niyetle, saflıkla mı yapıyorlar yoksa beni/bizi kötüleyerek biryerleremi gelmeye çalışıyorlar.

Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5