İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Video Sitelerinden Backlink Paketleri-Google Etkili - Toplam 15 Farklı Site 75 Video

Özcan Sarıca

0
Onaylı Üye
Reaction score
9
Merhaba Arkadaşlar,

Bilindiği gibi yeni google caffeine algoritması ile artık sosyal medyanın,paylaşım sitelerinin önemi dahada çok artmıştır. Buna bağlı olarak oluşturduğum yeni paketi sizlere sunuyorum.

Yapılacak İşlemler ve Ayrıntılar:

• Kaliteli kendini ispatlamış 15 Farklı Video Sitesine 5 Adet Belirlediğim Videoyu Yükleyeceğim. 15*5= 75 Adet Video Linkiniz olacaktır. (Her site için Farklı videolar olacak yani a sitesi için 5 farklı video b sitesi için başka 5 farklı video)
  • Title,açıklama ve tag kısmına video uygun olarak doldurduktan sonra sitenizin adını yazıyorum ve o video sitesinden doğal backlink almış oluyorsunuz.
  • İşin en güzel tarafı bu video sitelerin çoğuna botlar yazıldığı için botla bu sitelerden içerik çeken sitelerdende otomatik olarak siteniz backlink alacaktır.
  • Teslimat 7 iş günde olacaktır. Txt olarak yüklenen videoların linkleri size bildirilecektir.

Bu İş için İstenilen Ücret 35 TL .
Videoların içindede site adım olsun istiyorsanız Ücret 40 TL
Ödeme Yöntemleri: Garanti , iş ve yapı kredi bankası.

Özcan Sarıca

0
Onaylı Üye
Reaction score
9
Satış günceldir arkadaşlar iyinet.com dışındaki platformlarda satışımız olmuştur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5