İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

video siteniz içeriğini kendisi oluştursun

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benımde dıkkatımı cekti farkli dillerde cevirisi haric scriptler birbirine cok yakın. diger scriptte gun ıcınde farklı kelimeler aratılarak max 10 dk da 1000'den fazla videoyu otomatık eklemeye olanak saglıyor. djkickass bıraz daha netlik kazandırırsan bu ıkı scrıpt arasındaki farklara sevınırım merak ettım acıkcası teorıde aynı gibi gozukuyor ıkı scrıpt.

selam ..

arkadaşın benim yazdığım script ile ilgisi olduğunu düşünmüyorum ..
yazdığım scripti opensource açık kaynak olarak dağıtıyorum ..

caner arkadaşımızı da bir tane satış gerçekleştireceğim inşallah yarın :)

arkadaşımız kendi yazmış olduğu script ile benim yazdığım scripti editleyip birleştirip ya da farklı bir comb yapıp satışa sunabilir .. gerçi buna karar verecek olan ben değilim .. ama bir kaç kişi benzer mi diye sormuşlar .. ona cevaben benzer olmadığını ispat etmek için .. bu cevabı yazma gereksinimi duydum ..

yazdığım scripti opensource olarak verdiğim için isteyen istediği şekilde derleyip editleyip farklı şekillerde satabilir kullanabilir ya da farklı projelerde kullanabilir ..

:)

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende demo adresını merak edıyorum dığer bır yandan açıckası bana garıp geldı bıraz nedne dıyecek olursan yarın sızın serverınızda bır problem çıakrsa veya ne bılıyım olmadı sız ansızn nete gırmekden vazgeçersenız ne oalcka veya sunucunuzda formatlanırsa vs,

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
talep yetersizliğinden bu projeyi başlamadan bitirdim, sonra kimsenin hüsrana uğramaması için, ilerde belki tekrardan düşünebilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5