İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Video Siteniz için Etiket Sistemi Uygulaması

VatanisT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar..

Bu uygulamayı yeni başlayanlar için yaptım. İnternette biraz araştırma yaptım fakat buna benzer bir uygulamaya pek raslanmıyor. Bende kullandığım bu uygulamayı sizlere sunmak istedim.

Uygulamanın özellikleri şunlardır:

- Aranan kelime veritabanına tarih ve arama yapanın ip adresi ile kaydedilip google tarafından indexlenmesi sağlanıyor.
- Aranan kelimeye ait sonuç bulunmuyorsa o kelime kaydedilmiyor. Böylece spam site diye damgalanıp banlanma ve sandboxa düşme riski yoktur :)
- Aranan kelime veritabanında bulunuyorsa o arama tekrar kaydedilmiyor ve kelimeye +hit veriliyor. Böylece en çok aranan kelimeleri takip edebilirsiniz.
- Etiket sistemi türkçe karakterleri desteklemektedir. Tüm karakterler küçük ve boşluk yerine "+" işareti algılanıyor.

Not: Uygulama ASP, veritabanı accesstir.

Uygulama sadece video sitesinde değil, şarkı sözü ve şiir vb. sitelerinde de kullanılabilir. Etiket sistemi sayesinde sitenin hiti çoğalır ve index sayfası artar.
Ama yanlış kullanıldığı zamanda banlanmanıza sebep olur. Yaptığım uygulama ile banlanma ve sandbox riski azalır...

Her emeğin küçükte olsa bir karşılığı olacağına inanırım.
Ücret: 15 YTL

Demo olarak:
izlesin.net * Herkes video izlesin arama bölümü ve etiketler kısmını inceleyin.

Sitenin google da indexlenmiş arama sayfalarına bakabilirsiniz
site:www.izlesin.net - Google'da Ara

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi